Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Oddaj krew dla Falkonu

Oddaj krew dla Falkonu

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5796

  Oddaj nam swą krew, a my Ci damy życie...

  ...na Cyber Falkonie 2010!

  W tym roku Wasze umysły opanuje Cyber Falkon. Z tej okazji mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. W przyszłości krew nie będzie już nam potrzebna – cyborgi, SI, postludzie, hybrydy to nasze przeznaczenie. Wszyscy nie będziemy potrzebować życiodajnego szkarłatu, będziemy ponad to. Ale znajdą się ludzie potrzebujący. Skoro tak, to proponujemy Wam prosty deal: dajesz krew, zachowujesz kasę!

  [more]Każdy, kto w okresie 1 września 2010 r. – 31 października 2010 r. odda krew w dowolnym punkcie krwiodawstwa na terenie całego kraju i okaże przy akredytacji książeczkę Honorowego Dawcy Krwi, gdzie będzie ten fakt odnotowany, otrzyma zniżkę przy wejściu na Cyber Falkon 2010 (przy opłacie od czwartku na cały konwent) w wysokości 50%. Oznacza to, że koszt wejściówki dla krwiodawcy wyniesie tylko 20 zł!

  Widzicie, że naprawdę warto. W ten sposób pomagając sobie, pomagacie innym. A przy tym dostaniecie też osiem czekolad w miejscu oddania krwi. Liczymy na Waszą decyzję!

  Podstawowe informacje o krwiodawstwie możecie znaleźć pod linkami:

  http://krewniacy.com.pl/?action=showCategory&id=21

  http://krewniacy.com.pl/?action=showArticle&id=30

  http://krewniacy.com.pl/?action=showArticle&id=106[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram