Forum Trek.pl Newsy Star Trek Obsada Star Trek XII prawie skompletowana

Obsada Star Trek XII prawie skompletowana

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6511

  Wygląda na to, że następne doniesienia na temat obsady "dwunastki" będą już oficjalną wieścią, gdyż Jeffrey'owi Abramsowi została ostatnia ważna rola do obsadzenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.[more]

  Jak już kilka razy pisaliśmy - Benicio Del Toro jest faworytem reżysera do roli głównego antagonisty naszej dzielnej załogi. Co ciekawe - jego postać ma być znana fanom Star Trek. Nieoficjalnie mówi się, że umowa z aktorem jest już prawie sfinalizowana.

  Dołączona grafika

  Hayley Atwell, Alice Eve i Teresa Palmer

  Kolejna nowość, to wybór Alice Eve (She's Out of My League) do roli oficjalnie jeszcze nieokreślonej. Wiadomo jedynie, że będzie to postać zupełnie nowa w świecie Treka. Eve wygrała rywalizację z Teresą Palmer (The Sorcerer's Apprentice) i Hayley Atwell (Captain America: The First Avenger). Umowa również jest prawie gotowa.

  Tak oto dochodzimy do ostatniego punktu, a jednocześnie ostatniej, ważnej nieobsadzonej roli. Wiadomo jedynie, że będzie to również czarny charakter wspomagający bohatera granego przez Del Toro.

  Jeżeli chodzi o obsadę mostka U.S.S. Enterprise - nie mamy nic ciekawego do przekazania - wszyscy aktorzy z poprzedniego filmu powracają. Najważniejsze rozgrywki toczą się wokół ról drugoplanowych.

  Źródło: Variety[/more]

  Jamjumetley
  Participant
  #101993

  Już wiadomo, że Del Toro nie będzie Khanem: TrekMovie.com.

  Klingon jak nic! 😀

  fluor
  Keymaster
  #102009

  Yaaaay :Dedit: znaczy się: Qapla'!!!!!!!!!!!

  Barusz
  Participant
  #102011

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Elvenking
  Participant
  #102070

  Kurczę no z jednej strony Abrams i spółka wykonują ogromną robotę i mam nadzieję, że nie będzie to ich ostatni Trek. Czekam z niecierpliwością co wymyślili. Z drugiej strony trochę się obawiam, że wpędzają Treka w zjadanie swojego własnego ogona. To przepisywanie historii z jednej strony jest ciekawym zabiegiem, z drugiej powoduje we mnie jakiś zgrzyt i dysonans. Nie wiem, czy to jest to, czego oczekuję. Liczę, że jednak przyjdzie jeszcze czas na wypełnienie luki - czasów Enterprise B i przede wszystkim C.

  fluor
  Keymaster
  #102074

  Nie spodziewam się i nie chciałbym, żeby to było proste powtarzanie tych samych historii.

  Eviva
  Participant
  #102077

  Cóż, mamy szansę, ze film będziei dobry, i oryginalny. Szkoda by tylko było, gdyby fragmenty dobre nie były oryginalne, a oryginalne nie były dobre.

  Lo'Rel
  Participant
  #102088

  Zdecydowanie wolałbym coś zupełnie nowego, ewentualnie z jakimś oczkiem w stronę wiernych fanów. Jednak jestem za jakąś nową opowieścią.

  Jamjumetley
  Participant
  #102090

  Tak pewnie będzie, Lo'. Znajoma postać, ale okoliczności nowe.

  fluor
  Keymaster
  #102097

  Del Toro jednak nie zagra...

  Eviva
  Participant
  #102098

  Del Toro jednak nie zagra...

  Ale zagra RoboCop ...

  Jamjumetley
  Participant
  #102115

  To Weller zagra pewnie tą trzecią postać. Szkoda, że nie będzie Del Toro. BTW - nie sądzę, żeby znów dali Khana, bo nie unikną porównań w których najprawdopodobniej by przegrali. Nadal obstawiam Klingonów.

  Lo'Rel
  Participant
  #102121

  Khan wydaje się banalnym rozwiązaniem. Owszem, jako postać ma spory potencjał. Ale chciałbym jednak, aby Abrams zaskoczył nas czymś, nowym, co by jednak miało jakiś kontekst. Klingoni mi za cholerę nie leżą. No bo co, Kirk spotyka Klingonów i co? Chyba, że będzie to miało solidne i wiarygodne podstawy.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram