Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Obsada nowego Spider-Mana skompletowana

Obsada nowego Spider-Mana skompletowana

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5974

  Obsadę do nowej odsłony sagi Człowieka-Pająka zbierano długo i troskliwie. Po tym jak zrezygnowano z ponownego obsadzenia Tobeya McGuiera w roli głównej, przede wszystkim trzeba było znaleźć nowego Petera Parkera, i to takiego, żeby pasował do roli nastolatka, jako że nowy film będzie obejmował lata, które superheros spędził w collegge'u. Najciekawsze jednak jest to, że w filmie zobaczymy jego rodziców!

  [more]

  Dołączona grafika

  Wiemy już, że nowego Spider-Mana zagra Andrew Garfield, Emma Stone będzie Gwen Stacy (pierwsza miłość Petera Parkera), Sally Fields wystąpi jako Ciocia May, Martin Sheen jako Wujek Ben, zaś Rhys Ifans będzie złoczyńcą numer 1. Denis Leary będzie grać kapitana policji George'a Stacy (ojca Gwen).

  Obecnie do obsady doszli jeszcze Campbell Scott, Irrfan Khan, Annie Parisse i Julianne Nicholson.

  Jak poinformowała strona THR:

  - Scott i Nicholson (Prawo i porządek: Zabójcze intencje) będą grać rodziców Pete'a Parkera, którego osierocili. Rzadko ich widać w komiksach Marvela, i nigdy nie ukazali się na ekranie. Nie jest jasne, czy pojawia się we wspomnieniach, w prologu, czy też podczas trwania filmu.

  Khan, najlepiej znany z roli w filmie Slumdog. Milioner z ulicy, zagra złoczyńcę imieniem Van Atter, tworząc zespół z Rhysem Ifansem, zaś Parisse będzie żoną jednego z nich.

  Źródło: IESB[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram