Forum Trek.pl Newsy Fantastyka O nowych serialach SF

O nowych serialach SF

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4274

  Na blogu Live Feed Jamesa Hibberda pojawiła się bardzo ciekawa lista przygotowywanych 'pilotów' seriali, w tym tych o tematyce sci-fi.

  [more]Oczywiście do telewizji Fox należy prymat w tej dziedzinie - za jej sprawą powstały między innymi Fringe czy Terminator: The Sarah Connor Chronicles. Głównym projektem ma być Masterwork, serial opowiadający o poszukiwaniach najpotężniejszych artefaktów na Ziemi.

  Ponadto, powstać ma jeszcze nie posiadający nazwy oficjalnej "reincarnation project", który ma opowiadać historię ludzi wskrzeszających zmarłych, w celu rozwikłania różnych zagadek. Ciekawie prezentuje się także projekt Virtuality, którego akcja toczyć ma się zarówno w kosmosie, jak i w wirtualnej rzeczywistości.

  Telewizja ABC także posiada kilka ciekawych pomysłów. Eastwick, opowiadające o trzech współczesnych kobietach, które nagle odkrywają magiczne moce; Flash Forward, którego podstawą ma się stać dwuminotowe 'zaćmienie' wszystkich ludzi na Ziemi, podczas którego mają oni wizję przyszłości oraz ostatecznie V, opowiadające historię walki ludzkiego ruchu oporu z kosmitami.

  NBC ma zaś w planach tylko Day One , który opowiadać będzie historię świata, w którym tajemnicze wydarzenie niszczy planetarną infrastrukturę, zaś garstka ocalałych stara się odbudować społeczeństwo i odkryć, co właściwie się stało.

  Wszystko wskazuje zatem na to, że SF nie umiera i wciąż ma się dobrze.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire.[/more]

  Krusty
  Participant
  #68547

  Coś może być z nowego V choć bardzo wątpie, Virtuality też jest jedną wielką niewiadomą dodatkowo seriale o podobnej tematyce kończyły marnie.

  Coen
  Participant
  #68548

  Sam najcieplej podszedłem do pomysłu właśnie V oraz Day One który może powtórzyć sukces Jerycho, oby tylko nie jego marny koniec.

  Krusty
  Participant
  #68550

  Day One za bardzo mi się z 4400 kojarzy.

  Infango
  Participant
  #68554

  No i jeszcze chyba najlepszy z nowych seriali Dollhouse. W końcu to Joss Whedon czyli ojciec Firefly. Wczoraj była premiera sam serial opisywali na TRS i od tego czau miałem chrapkę i się nie zawiodłem. Polecam wszystkim !

  Krusty
  Participant
  #68557

  Poczekamy zobaczymy ale piątek na foxie jest zabójczy dla seriali.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram