Forum Trek.pl Newsy Fantastyka O drugim sezonie Dollhouse

O drugim sezonie Dollhouse

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4884

  Nowy serial Jossa Whedona, mimo że nie radził sobie za dobrze pod względem wyników oglądalności, dostał drugi sezon. Twórca jednak był gotowy na zakończenie serii - stworzył specjalny odcinek, który miał być finałem Dollhouse. Ów epizod zatytułowany Epitaph One nie został wyemitowany w telewizji, ukazał się tylko na DVD, ale to właśnie on ma wyznaczać dalszą drogę fabuły.

  [more]Epitaph One przeniósł akcję serialu w przyszłość, do roku 2019, gdzie technologia wykorzystywana w tytułowych "domach lalek" stała się przyczyną wybuchu wyniszczającej wojny.

  To Fran Kranz, czyli serialowy programista Topher, wyjawił w niedawno udzielonym wywiadzie, że mimo iż nie wszyscy fani serialu widzieli Epitaph One, Dollhouse podąży właśnie w tym kierunku. Zdradził też, że możemy się spodziewać rozwoju relacji między jego postacią a dr Sounders, która odkryła, że została przez Tophera zaprogramowana. Ogólnie o drugim sezonie powiedział, że będzie on dużo mroczniejszy, bardziej skupi się na postaciach i nie będzie się składał z niepowiązanych ze sobą odcinków.

  Dollhouse wraca na antenę 25 września.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

  Infango
  Participant
  #76347

  No widziałem ten odcinek i jakoś tak ....... 🙁

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram