Forum Trek.pl Newsy Fantastyka O dalszych perypetiach SGA

O dalszych perypetiach SGA

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4006

  Mimo, iż 5 sezon Atlantis przeżywa chwile świetności, koniec serialu jest bliski. Dla fanów jest to zarazem dobra jak i zła wiadomość. Negatywną stroną będzie bowiem odejście ulubionych bohaterów, lecz odświeżenie serii przez SGU powinno wyjść jej na dobre.

  [more]Już teraz pojawiły się pierwsze informacje o planowanym filmie kończącym przygody bohaterów SGA. Nie posiada on jeszcze nawet nazwy, jednak roboczo określa się go jako "Project Twilight". Film z bohaterami Stargate: Atlantis ma się ukazać pod koniec przyszłego roku i - jeżeli odniesie sukces - może doczekać się sequela. Produkcja przypominać ma bardziej Continuum, niźli Ark of Truth - co oznacza większe skupienie uwagi na bohaterach, ich przeszłości i potencjale.

  Według Malozziego, w przyszłości możliwe jest, że będą powstawać dwa, a nawet trzy filmy osadzone w uniwersum Stargate rocznie. Czy tego się doczekamy? Przyszłość pokaże. Na razie zaś możemy spokojnie czekać na kolejny, siódmy już odcinek piątego sezonu SGA, Whispers, który wyemitowany będzie w piątek, 5 września.

  Informacja zaczerpnięta z portalu GateWorld.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram