Forum Trek.pl Newsy Fantastyka O czym będzie sequel Hancocka?

O czym będzie sequel Hancocka?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4927

  Powstanie drugiej części Hancocka nie jest na razie niczym pewnym. Owszem, wytwórnia Columbia Pictures chętnie stworzyłaby kolejny hit z Willem Smithem, ale tak aktor, jak i reżyser pierwszego filmu Peter Berg mają na razie napięty harmonogram. Mimo to Berg ma pewne pomysły na fabułę sequela.

  [more]W pierwszej części dowiedzieliśmy się, że Hancock, postać grana przez Smitha, jest jedną z nieśmiertelnych i potężnych istot dawniej uważanych za bogów. Tracili swą moc, przebywając blisko innych istot jak oni i przez tysiąclecia wyginęli. On i jego dawna towarzyszka, w którą wcieliła się Charlize Theron, są ostatnimi ze swojego gatunku. Ale co, jeśli pozostał ktoś jeszcze?

  Berg chce pokazać właśnie taką sytuację. Oczywiście wiązałoby się to z dobraniem odpowiedniej osoby do zagrania takiej roli, kogoś, kto pasowałby do Smitha i Theron. Najpierw jednak musi powstać odpowiedni scenariusz.

  Źródło: SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram