Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy zwiastun X-Men Origins: Wolverine

Nowy zwiastun X-Men Origins: Wolverine

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4417

  Do amerykańskiej telewizji trafiła kolejna reklamówka X-Men Origins: Wolverine. Tym razem wymienieni zostają wszyscy główni bohaterowie filmu. Zwiastun trwa równe 60 sekund, a obejrzeć go można tutaj.

  Do premiery filmu równe sześć tygodni.

  Źródło: SCI FI Wire

  zdarom
  Participant
  #70156

  Zwiastun zwiastunem ale znalazłem w necie do ściągnięcia prawie gotowy film a do premiery został jeszcze miesiąc i co wy na to, toż to potężny przeciek.

  Gosiek
  Participant
  #70166

  Nawet kilka serwisów o tym pisało, ja trafiłam na info m.in. tutaj. Twórcy filmu potwierdzili, że jest to skradziona wersja robocza, pozbawiona wielu efektów specjalnych, części dźwięku i niektórych scen. Dziwię się ludziom, którzy chcą coś takiego oglądać zamiast pełnej wersji - bo jedynym wytłumaczeniem byłaby dla mnie chęć porównania wczesnej wersji montażowej z ukończonym filmem, ale jakoś wątpię, żeby na świecie było minimum kilkaset tysięcy ciekawskich, chcących sprawdzić "jak to się robi", którzy potem pójdą do kin.

  zdarom
  Participant
  #70168

  To prawda jest to niekompletna wersja i rzeczywiście nie ma sensu tego ściągać bo można się tylko zrazić do filmu i z tego powodu nie zassałem tego.

  Coen
  Participant
  #70192

  Cóż, ja zaś będąc fanem ściągnąłem sobie ową wersje. Do kina zaś pójdę aby i tak zobaczyć pełną wersje o ile u mnie na wsi doczekam się aby to puścili (X-men 3 u mnie nie było:/). Aby nie spoilerować powiem tylko, że na filmie się lekko zawiodłem. I wątpie aby pełna wersja była o tyle bogatsza coby uzupełnić to czego ewidentnie brakuje tej becie...

  zdarom
  Participant
  #70201

  Ja tam wolę iść do kina na normalną/ukończoną już wersję.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram