Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy trekowy projekt zaproponowany CBS

Nowy trekowy projekt zaproponowany CBS

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #7685

  W latach posuchy na oficjalne projekty nowych trekowych seriali mamy obfity wysyp seriali nieoficjalnych, czyli sieciowych fanprodukcji, w które niejednokrotnie są zaangażowani trekowi weterani. Niektórzy twórcy usiłują dostać się ze swymi propozycjami do CBS. Najnowszym z takich projektów, przedstawionych szefom stacji, jest scenariusz niezależnych twórców Star Trek Equinox: The Night of Time. Jego autorami są Camren T. Burton i John Savage. Zabrali się oni już za realizację filmu, mogącego stanowić pilot potencjalnego serialu.

  W dalszej części jeszcze kilka szczegółów.

  [more]W filmie udział biorą John Savage jako kapitan Rudy Ransom, Gary Lockwood jako Gary Mitchell (grał tę rolę w TOS) oraz Blanca Blanco jak komandor porucznik T’Lexa.

  Dołączona grafika

  Udostępniono krótkie streszczenie fabuły filmu:

  Piętnaście lat po zniszczeniu USS Equinox (data gwiezdna 2393) kapitan Rudy Ransom, który został ściągnięty z rozpadającego się statku przez rasę Krotownanów, jest przetrzymywany jako więzień w kwadrancie Delta. Oskarżają go o liczne zbrodnie przeciw tej rasie. Kapitan Ransom ma tylko jedną szansę na powrót do kwadrantu Alfa, położonego jakieś 30.000 lat świetlnych od miejsca jego uwięzienia.

  A oto film zawierający sceny zza kadru:

  Źródło: Treknews.net[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram