Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Nowy patch - zmiany w Memory Alpha

Nowy patch - zmiany w Memory Alpha

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5577

  Wczorajszy patch wprowadził kilka nowości do Star Trek Online. Jedną z ważniejszych jest oczywiście nowy epizod Special Task Force Undine Terradome. W związku z nim zaszła pewna zmiana kadrowa w ziemskim doku - możecie się radować, drodzy gracze, nie usłyszycie więcej pytania "Gdzie jest Sulu?". Akira Sulu awansował na kapitana i teraz jego miejsce w gabinecie admirała Quinna zajął Samuel Winters.

  Jednak chyba najbardziej oczekiwaną z nowości jest zapowiadana od dawna modyfikacja systemu craftingu w Memory Alpha. Co się zmieniło? Czytajcie dalej.

  [more]

  • Od teraz w każdej chwili można sprawdzić swoje postępy w Memory Alpha i zobaczyć czego potrzebują poszczególne przedmioty. Podgląd jest dostępny w rozwijanej liście przy minimapie - ostatni przycisk, opcja "View R&D Progress". Oczywiście, by stworzyć dany przedmiot, trzeba stawić się przy odpowiednim stanowisku w MA osobiście.
  • Jest siedem stopni rozwoju. Wszyscy gracze zaczynają od podstawowego (Basic), następnie uzyskują dostęp do trzech gałęzi rozwoju (Energy, Physical, Technology). Gdy i w tych osiągną maksimum, tworząc kolejne przedmioty, odpowiednio do gałęzi otrzymają dostęp do kolejnych, bardziej zaawansowanych technologii.
  • Ilość wymaganych składników dla niektórych przedmiotów została zmniejszona.
  • W pobliżu każdego stanowiska w Memory Alpha znajduje się sprzedawca oferujący zwykłe przedmioty wymagane do skonstruowania tych bardziej zaawansowanych.
  • Choć ci, którzy już wcześniej zajmowali się craftingiem, nie muszą zaczynać od nowa, możliwe jest, że utracą dostęp do kilku przedmiotów, które już mogli tworzyć. Powodem jest reorganizacja systemu craftingu i zmiany wymagań niektórych przedmiotów. Nie należy jednak się obawiać, że różnice będą duże.

  Więcej o patchu znajdziecie na oficjalnej stronie[/more]

  Zuza
  Participant
  #90556

  nie usłyszycie więcej pytania "Gdzie jest Sulu?".

  Za to można przy wejściu do Bazy zobaczyć mniej więcej taki dialog:

  - Gdzie jest Sulu?

  - Winters przyjmuje w gabinecie admirała.

  🙄

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram