Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy "Buck Rogers" jako serial online

Nowy "Buck Rogers" jako serial online

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5219

  Ekipa Jamesa Cawleya odeszła od swojej fanowskie produkcji "Star Trek Phase II", by zacząć nową serię online, bazującą na opowieści o Bucku Rogersie, ale tym razem w pełni autoryzowanej i licencjonowanej. Serial będzie miał swą premierę w roku 2010, a dziś możemy zobaczyć pierwszy trailer.

  [more]Odcinek pilotażowy ("Armageddon: 2491") serialu "Buck Rogers in the 25th Century" jest zapowiadany na jesień roku 2010. Część zdjęć została już ukończona, kolejne zaplanowane są na wiosnę. W serialu występuje gwiazda "Phase I": Bobby Rice jako Buck Rogers, jak również Gil Gerard i Erin Gray z oryginalnej serii NBC "Buck Rogers".

  Dołączona grafika

  Zajawka pokazuje myśliwiec Bucka zaprojektowany graficznie przez Cawleya i Jeffa Hayesa, a ożywiony przez Tobiasa Richtera. Cawley powiedział w wywiadzie dla TrekMovie, że zajawka jest... "Całkowicie w stylu retro i lekko steampunkowa, bo taki jest nasz nowy Buck! Mała zapowiedź tego, co zobaczycie.!"

  Trailer na Youtube

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowej serii online "Bucku Rogers In The 25th Century", odwiedź stronę buckrogersbegins.com.

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram