Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowinki o SGU

Nowinki o SGU

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4148

  Trzecia odsłona znanego serialu Stargate wielkimi krokami zmierza ku produkcji, która rozpocząć ma się w lutym przyszłego roku, podczas gdy Joseph Mallozzi, scenarzysta i producent w jednym, udostępnia fanom coraz to nowe informacje. Więcej poniżej.

  [more]Według Mallozziego scenarzyści spisują się jak do tej pory wyśmienicie, zaś sam premierowy epizod ma obfitować w akcję i być zabawnym zarazem. Co do postaci - będą zarazem unikalne i wyzywające.

  Przypomnijmy, że za scenariusze do SGU odpowiadać będą doskonale nam znani z poprzednich serii Brad Wright i Robert C. Cooper, a ponadto Carl Binder, Martin Gero, Alan McCullough, Paul Mullie i sam Mallozzi.

  Wiele wskazuje na to, że poszczególni scenarzyści zajmować się będą kolejnymi odcinkami serialu, co w efekcie może prowadzić do rozwijania różnych jego wątków. Jak dotąd nie ustalono jeszcze, czy na początku powstanie tylko 10 odcinków, czy nakręcony zostanie cały sezon, co sprawia pewne problemy scenarzystom.

  Akcja serialu osadzona ma być na pokładzie okrętu pradawnych Destiny, którym dowodzić będzie pułkownik Everett Young przy pomocy swojego młodego i nie przetestowanego dotąd zespołu. SGU ma być bardziej skupione na swoich bohaterach niż na akcji. Wielu fanów obawia się takiego podejścia, lecz liczni zdają się dostrzegać plusy tego rozwiązania, wśród których może być tchnięcie weń nowego życia.

  Jako, że załoga nie będzie miała możliwości opuszczenia okrętu, SGU faktycznie będzie miało większe pole do popisu w aspekcie psychiki ludzkiej niż np. SGA (gdzie bohaterowie mogli wrócić na Ziemię w każdej chwili).

  Mallozzi zauważył także, że dobiega końca projekt wnętrza samego okrętu, oraz, co ciekawe, nowego M.A.L.P.

  Przypominamy zarazem, że rozpoczęcie emisji serialu zaplanowane zostało na lipiec przyszłego roku.

  Informacja zaczerpnięta z portalu GateWorld.[/more]

  Gide0n
  Participant
  #67170

  Niedawno był taki odcinek w SGA kiedy zespół trafił na statek który ich uwięził i zmieniał rzeczywistości alternatywne.

  Piotr
  Keymaster
  #67171

  Ale to nie byl okret Pradawnych tylko ziemski. ;>

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram