Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowi kandydaci do obsady Star Trek XII

Nowi kandydaci do obsady Star Trek XII

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6518

  Ciągle nie wiadomo, kto będzie złoczyńcą w sequelu dzieła JJ Abramsa. Wiadomo już, że Benicio Del Toro odpadł z planów reżysera, ale na jego miejsce jest już dwóch kandydatów: wenezuelski aktor Edgar Ramirez, którego rywalem jest Jordi Molla (Columbiana). Są obawy, że plany Ramireza mogą kolidować ze zdjęciami do nowego Star Treka, ale "dobrze poinformowani" twierdzą, iż Abrams nie brałby pod uwagę aktora, który nie byłby dostępny.

  [more]Edgar Ramirez grał ostatnio terrorystę Carlosa w miniserialu Oliviera Assayasa. Ten 34-letni aktor znany też jest z występów w filmach Domino, The Bourne Ultimatum oraz Vantage Point, a wkrótce będzie można go ujrzeć jako Aresa w filmie Wrath of the Titans.

  Wciąż też nie wiadomo, czy złoczyńcą w nowym filmie rzeczywiście będzie Khan. Na razie krążą po Hollywood plotki, że tak, chociaż sam reżyser i wytwórnia Paramount zaprzeczają tym pogłoskom. Zdjęcia rozpoczną się w połowie stycznia i może wtedy dowiemy się, kto w końcu będzie "tym złym" i czemu Abrams tak ukrywa jego tożsamość.

  Pojawiła też się wieść, że w filmie wystąpi Peter Weller, ale szczegóły jego roli również są trzymane w tajemnicy. Weller pojawiał się ostatnio w takich produkcjach jak "Dexter". "Fringe" i "24", ale nieco starszym widzom najlepiej znany jest jako RoboCop.

  Źródła: TrekMovie, Variety[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram