Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe zdjęcia z filmu Thor

Nowe zdjęcia z filmu Thor

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5696

  Studio Marvela udostępniło nowe zdjęcia z filmu Thor, w którym biorą udział Anthony Hopkins jako Odyn, Chris Hemsworth jako Thor i Tom Hiddleston jako Loki.

  [more]

  Dołączona grafika

  Studio potwierdziło też, że zarówno Thor jak i Kapitan Ameryka: Pierwszy Mściciel będą zrealizowane w 3D. Niestety, oba też będą skonwertowane z 2D do 3D w postprodukcji. Pozytywem jest to, że efekty specjalne obu filmów powstawały już w technologii 3D. Szef i producent Marvela Kevin Feige powiedział na blogu Hero Complex: "Są już filmy, który zostały zrealizowane w tej konwencji, ale ich wartość artystyczna jest kwestionowana."

  Feige nie wymienił tytułu, wiadomo jednak, że miał na myśli Starcie Tytanów, na którym wytwórnia Warner Bros zarobiła 490 milionów, jednak krytycy orzekli, że konwersja do 3D była nieudana i bardzo zaszkodziła temu filmowi. Tym razem ma być inaczej, gdyż na konwersję będzie przeznaczone dużo więcej czasu..

  Dołączona grafika

  Kinowa premiera Thora jest planowana na 6 maja 2011 roku, a zaraz potem, 22 czerwca, do kin ma wejść Captain America: The First Avenger.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Infango
  Participant
  #91374

  Może to tylko jak ale czy na tych fotkach kostiumy nie wyglądają trochę tandetnie ? No wiem że poszli w wątek z innym wymiarem ale ....

  Eviva
  Participant
  #91375

  Trochę tandetnie? Jesteś bardzo oględny. Bogowie Wikingów przebrani za Klingonów, oto moje skojarzenie.

  perekel
  Participant
  #91378

  A ja ciągle nie wiem co jest takiego fajnego w tym trzy de...Eviva ma rację: takie te zbroje Klingońskie jakieś. 😮

  Cross
  Keymaster
  #91390

  Do tego tylko Odyn jakoś wygląda, Thor i Loki - wymoczki.

  Eviva
  Participant
  #91391

  Do tego tylko Odyn jakoś wygląda, Thor i Loki - wymoczki.

  I nic dziwnego, ze jakoś wygląda - Antony Hopkins, było nie było, to aktor, nie tam jakaś krowienta.

  Lo'Rel
  Participant
  #91397

  No właśnie Hopkins wygląda najtragiczniej, jak zapomniany bożyszcze środowiska homoseksualnego. Thor i Loki wyglądają jak zniewieściali śpiewacy. Okrutna tandeta.

  Infango
  Participant
  #91399

  czyli sprawdza się że Dysnej będzie doił licencje Marvella, ten film robiony jest pod dzieci ( na 80% dostaną serial 🙁 ) Spider-Man dostał reset bo główny bohater stał się za dorosły ( sporo ludzi dlatego porzuca tego bohatera bo co parę lat reset ... ), z Avengers wyleciał Edward Norton bo podobno "ciężko się z nim pracowało"....byłem naiwny ale spodziewałem się czegoś w stylu nowego batmana, nie musi być mrocznie ale niech poważnie podejdą do licencji... ale z drugiej strony The Last Air Bender został zjechany przez fanów i krytyków filmowcy ( 9% na rottentomatoes ) ale zarobił kasę wiec dostał światło na 2 części prawdopodobnie z tym samym reżyserem ( WHY !!! ) więc taki Thor na pewno się zwróci nawet jak będzie gniotem ps. jak w innych produkcjach z usa są obcokrajowcy więc będą mieć angielski akcent 🙂

  Eviva
  Participant
  #91402

  Ja się w końcu załamię.Stało się najgorsze - zarówno filmy dla dzieci, jak i filmy dla dorosłych cierpią na zdziecinnienie starcze.

  Manul
  Participant
  #91404

  Anthony'emu pewnie do emerytury na Hawajach brakuje, gdyż nigdy nie uwierzę by zagrał w "tym", bo scenariusz wydał mu się porywający.

  Cross
  Keymaster
  #91407

  zarówno filmy dla dzieci, jak i filmy dla dorosłych cierpią na zdziecinnienie starcze.

  Nie jest tajemnicą, że społeczeństw(o/a) mamy coraz marniej wykształcone i coraz mniej szukające intelektualnej rozrywki, więc...

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram