Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe zapachy "Star Trek"

Nowe zapachy "Star Trek"

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4342

  Genki Wear, producent biżuterii i perfum związanych z licencjami scifi wyprodukował produkty, które mogą zadziwić każdego trekkera.

  [more]W roku 2009 pojawią się 3 nowe zapachy związane ze Star Trekiem - marki "Tiberius", "Redshirt" i "Pon Farr".

  Dołączona grafika

  Tiberius - z mottem "Boldly go" (śmiało podążać) jest dedykowany Kirkowi z lustrzanego wszechświata. Jak zapewnia producent, zapach wypełniają nuty świeżości i zmysłowości. Początkowe wątki cytrynowej świeżości, czarnego pieprzu i cedru przeradzają się w waniliowo-piżmowy finisz, z dodatkiem olejku sandałowego. Producent informuje, że Tiberius przeznaczony jest dla mężczyzn nieodpartych i trudnych do zdefiniowania - tak jak lustrzany Kirk.

  Dołączona grafika

  Red Shirt - z mottem "Because Tomorrow May Never Come" (jutro może nie nadejść) poświęcony jest tym często anonimowym załogantom USS Enterprise. Zapach stworzony dla tych, którzy żyją tak, jakby każdy dzień miał być tym ostatnim. Zapach bazuje na zielonej mandarynce, bergamotce i lawendzie z finiszem piżmowo-skórzanym.

  Pon Farr - na razie nie ma szczegółów dotyczących tego zapachu. Ma być przeznaczony dla kobiet i zapowiada się... fascynująco.

  Źródło: TrekMovie[/more]

  Breen
  Participant
  #69097

  O w mordę! Ja gdybym tylko mógł zamówiłbym sobie takie perfumy. W PL raczej będzie ciężko ale kto wie.

  Krusty
  Participant
  #69113

  No ale pozostaje kwestia zapachu. 🙂

  Match
  Participant
  #69126

  Bałbym się użyć zapachu "Red Shirt" 😛

  Lo'Rel
  Participant
  #69132

  E tam, mogli wypuścić perfumy o nazwie "wyciek z rdzenia" albo "woń plazmy" hehe 🙂 to było by intrygujące. Chociaż "Boldly Go" może być ciekawy...

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram