Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe wydanie Farscape

Nowe wydanie Farscape

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #4767

  Zapewne wielu z Was zdążyło już się stęsknić za Johnem Crichtonem i resztą pasażerów żywego statku Moya. Niestety nie dane nam będzie zobaczyć kontynuacji serialu, ale za to już w listopadzie (oczywiście w USA) kupić będzie można nowe wydanie kultowego Farscape na DVD.

  [more]Wydanie to będzie nosiło nazwę The Complete Series Megaset i ma za zadanie uczcić 10 rocznicę powstania serialu. Wewnątrz opakowania znajdą się wszystkie 4 sezony oraz liczne dodatki. Na razie brak informacji czy częścią zestawu będzie film Peacekeepers Wars.

  Najprawdopodobniej więcej szczegółów zostanie ujawnionych podczas tegorocznego konwentu Comic-Con International w San Diego. Będzie można na nim spotkać producenta wykonawczego Briana Hensona, pomysłodawcę Rockne O'Bannona oraz aktorów Bena Browdera i Claudię Black. Opowiedzą oni o swojej pracy nad serialem oraz o swoich ulubionych fragmentach.

  Ponowne, pełne wydanie Farscape stało się możliwe dzięki umowie między A&E Home Entertainment a Jim Henson Company, właścicielem praw autorskich.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram