Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe wieści o Transformers 2

Nowe wieści o Transformers 2

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #3815

  Po rozmowie z Roberto Orci, współtwórcą scenariusza do The Transformers, serwis Sci-Fi.com opublikował nowe informacje na temat filmu.

  The Transformers 2 będzie mocno bazował na przedstawionych w pierwszej części postaciach oraz robotach. Akcja rozgrywać się będzie dwa lata po finalnej batalii poprzednika. Poznamy losy zarówno głównego protagonisty TF, Sama Witwicky, jak i jego dziewczyny Mikaeli, jednak głównym daniem filmu będą oczywiście gigantyczne roboty. Twórcy zamierzają poświęcić dużo uwagi jednemu z bardziej popularnych Transformerów oryginalnego animowanego serialu. O kim mowa, przeczytacie w dalszej części newsa. Orci twierdzi, że widzowie nie będący fanami animowanej wersji, a którym spodobał się pierwszy film, raczej nie zawiodą się na kontynuacji.

  [more]Podobnie jak w przypadku pierwszej odsłony za scenariusz filmu odpowiedzialny jest Roberto Orci oraz Alex Kurtzman. Ehren Kruger zajął się scenopisem, a sama reżyseria przypadnie na Michaela Bay'a.

  Orci zapowiada, że ze względu na większy budżet w Transformers 2 bardziej odczuwalny będzie klimat science-fiction, na którego niedosyt narzekali zagorzali fani serii przy pierwszej odsłonie. Tym razem czas ekranowy zostanie odpowiednio wyważony między ludzi i roboty, dzięki czemu widzowie będą mogli poznać tych drugich nieco lepiej niż w przypadku poprzednika.

  Mimo skromnej ilości udzielonych z początku informacji, Orci zdradził też tożsamość wspomnianego wcześniej tajemniczego Transformera. Będzie nim Soundwave, który w serii animowanej miał zdolność przemiany w... magnetofon. Nie wykluczony jest tym samym występ jego podwładnego - Ravage'a. Nie udzielono jednak szerszych informacji na ten temat. Biorąc pod uwagę rozmiar robotów oraz występ Frenzy'ego w pierwszej odsłonie, Soundwave zapewne otrzyma inną formę przemiany.

  Kolejnych informacji o dość tajemniczym wydźwięku udzielił także Tyrese Gibson, znany z roli sierżanta Eppsa w pierwszej części filmu. Według niego, w The Transformers 2 przedstawione zostaną sceny, których nigdy wcześniej nikt nigdy nie widział w jakimkolwiek filmie. Brzmi dumnie, ale żadne szczegółowe informacje na ten temat nie zostały ujawnione.

  Premiera The Transformers 2 zapowiedziana jest na 29 czerwca 2009 roku.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram