Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe wieści dotyczące Stargate: Universe

Nowe wieści dotyczące Stargate: Universe

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4101

  Ledwie mieliśmy okazję ujrzeć pierwsze szkice okrętu Destiny, będącego głównym planem akcji kolejnego z seriali Stargate, a kolejne informacje o Universe zaczęły pojawiać się wręcz lawinowo. Za najważniejszą z nich uchodzić może ta, że prace nad scenariuszem pilota już się rozpoczęły, zaś zważywszy na to, iż opracowują go Brad Wright i Robert Cooper, możemy być niemal pewni, że fani nie będą zawiedzeni.

  [more]Prace nad scenariuszem ruszyć miały po spotkaniu mającym miejsce w zeszłym miesiącu - udział w nim brali reprezentanci MGM (producenta) oraz telewizji SCI FI. Wówczas to uzgodniono także skład zespołu, który będzie prowadził prace nad serialem.

  W tym tygodniu pojawiła się także informacja o tym, że wstępne projekty i pomysły zostały wysłane ze studia MGM w Vanvouver do Los Angeles, gdzie pracować będzie team SCI FI.

  Trzecia istotna informacja - MGM i SCI FI wspólnie zaczęły poważnie zastanawiać się nad obsadą serialu, choć nie ujawniono dotąd, do jakich ról poszukują ludzi.

  Możemy podejrzewać, że kolejne tygodnie, a być może dni przyniosą następne informacje dotyczące nowej produkcji, zaś im bliżej będziemy premiery, tym atmosfera będzie bardziej 'podkręcana'.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram