Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe streszczenie Star Trek

Nowe streszczenie Star Trek

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4455

  Oficjalna strona filmu Star Trek - startrekmovie.com zamieściła nowe streszczenie filmu. Można je przeczytać w dalszej części newsa.

  [more]"Razem z nowym "Star Trek," rozpocznie się największa przygoda wszechczasów, niewiarygodna historia o dziewiczej podróży młodej załogi na pokładzie najbardziej zaawansowanego statku, jaki kiedykolwiek zbudowano, U.S.S. Enterprise. W czasie podróży, która będzie obfitować w akcję, humor i kosmiczne niebezpieczeństwa, nowi rekruci będą musieli znaleźć sposób na powstrzymanie złej istoty, której chęć zemsty zagrozi całemu rodzajowi ludzkiemu.

  Losy galaktyki spoczywają w rękach zaciekłych rywali.Jeden z nich, James Kirk (Chris Pine), jest niepokornym i szukającym wrażeń chłopakiem z farmy w Iowa. Drugi, Spock (Zachary Quinto), dorastał w społeczeństwie bazującym na logice i odrzucającym wszystkie emocje. Gdy ognisty instynkt zetrze się ze spokojnym rozumowaniem, jedynie ich niepewna, ale silna współpraca pozwoli na przeprowadzenie ich załogi przez niewyobrażalne niebezpieczeństwo, podążając śmiało tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek!"

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram