Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowa rola znanych aktorów

Nowa rola znanych aktorów

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4176

  Ethan Phillips i Tony Todd dołączyli do nowej "komedii omyłek" Tima Russa.

  [more]Jak donosi MovieHole, Phillips i Todd pokażą się w filmie A Night at the Bijou, reżyserowanym przez Russa. A Night at the Bijou opowiada historię zespołu rockowego i grupy przyjaciół, którzy pracują w objazdowym teatrze. Gdy ich perkusista zostaje kontuzjowany, zespół musi znaleźć zastępcę do swego show.

  Ethan Phillips jest najlepiej znany fanom Star Trek jako Neelix ze Star Trek: Voyager. Ostatni raz pracował z Russem w latach 2007-2008 przy trzyczęściowym fan-filmie Star Trek: Of Gods and Men, który równiez był reżyserowany przez Russa.

  Tony Todd jest dobrze znany fanom Star Trek z kilku występów w serii. Pokazał się jako Kurn (brat Worf') w Star Trek: Next Generation, odcinki Sins of the Father, Redemption I i Redemption 2. Wystąpił też w Star Trek: Deep Space Nine: Sons of Mogh , również jako Kurn. Jego najbardziej znany występ w Deep Space Nine to rola starego Jake'a Sisko w odcinku The Visitor. Todd grał również w Star Trek: Voyager jako Alpha Hirogen w odcinkach Prey i Flesh and Blood.

  Cały artykuł można znaleźć tutaj

  Źródło: MovieHole[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram