Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Nowa misja w The Vault przeciwko Tholianom

Nowa misja w The Vault przeciwko Tholianom

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7056

  Dołączona grafika

  Nadchodzący sezon siódmy od strony fabularnej będzie z jednej strony skupiał się na Romulanach szukających nowego domu, ale z drugiej strony ciągle pojawiać się będą Tholianie, którzy w Star Trek Online pojawili się w sezonie 6. Elementem łączącym obie nacje ma być nowa misja w przestrzeni - "The Vault: Ensnared" (tł. "Krypta: splątani"). Gracze będą mogli zapoznać się z nią już niedługo.

  Pięcioosobowa misja PvE ma polegać na obronie The Vault wraz z Remanami przed okrętami tholiańskimi. Zadaniem graczy będzie zniszczenie jak największej liczby wrogich statków oraz niedopuszczenie do stworzenia przez Tholian ich sieci energetycznej wokół The Vault. Nagrodą będą między innymi Marki potrzebne do rozwoju bazy (Fleet Marks), jak również reputacji (Romulan Marks). Jak zwykle w takich przypadkach misja będzie dostępna przez cały czas (od startu sezonu 7), ale gra w określonych w kalendarzu godzinach będzie dodatkowo nagradzana.

  [more]

  Źródło: Season 7 Dev Blog #14

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram