Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki No Ordinary Family

No Ordinary Family

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5852

  Już gdy zapowiadano premierę tego serialu, miałem potężne skojarzenie z animacją Iniemamocni. Bohaterowie to zwykła rodzina, która wybrała się na wakacje do Ameryki Południowej. Tam podczas lotu awionetką łapie ich burza. Samolot się rozbija, ale cała czwórka z wypadku wychodzi cało. Po powrocie do domu przekonują się jednak, że coś się zmieniło - każde z nich odkrywa w sobie ponadnaturalne zdolności. Jakie? Nie zdradzę, bo w sumie fajnie je się odrywało z bohaterami serialu, ale dla fanów X-Men czy Heroes nie będzie to nic nowego.

  Dołączona grafika

  Właśnie z produkcjami o superherosach serial ma dużo wspólnego - nie tylko pod względem tematyki. Jedną z głównych ról gra Michael Chiklis znany z kinowych ekranizacji Fantastycznej Czwórki.

  Po trzech odcinkach trudno powiedzieć, czym ten serial będzie (o ile przetrwa). Póki co mamy lekkostrawną mieszankę zwykłych i niezwykłych problemów rodzinnych, jakiś spisek na horyzoncie i zapowiedź większych problemów naszych superbochaterów z superłotrami, którzy, jak się okazuje, też tu istnieją.

  Ja oglądam dalej.

  OmegaOne
  Participant
  #93656

  A właśnie chciałem sprawdzić na tvcom o czym to, czy warto i dlaczego to ma wylądować w kalendarzu, thx.

  Cross
  Keymaster
  #93953

  Jestem po 4 odcinkach. Da się oglądać, ale do poziomu chociażby Heroesów to temu serialowi daleko...

  Cross
  Keymaster
  #94249

  Jednak straszna bieda...

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram