Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Niewiarygodny Hulk nadchodzi

Niewiarygodny Hulk nadchodzi

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3841

  Producent nadchodzącego filmu "The Incredible Hulk" (Niewiarygodny Hulk), Kevin Feige, stwierdził, że jego produkcja przyjmie postawę neutralną wobec poprzednika, filmu Hulk z roku 2003.

  [more]Według Feige'a nowa produkcja nie będzie kontynuacją dzieła Anga Lee, zaś wszyscy ci, którzy nie obejrzeli Hulka, nie zauważą wielkiej różnicy. Zdaniem prezesa Marvel Studios, celem nadrzędnym jest stworzenie świata, który będzie mógł żyć własnym życiem, lecz także być częścią większego uniwersum.

  Film w delikatny sposób ma wprowadzić nas w owy świat, ukazując drogę Bruce'a Bannera do przemiany w Hulka, jednocześnie nie ignorując filmu Lee. Ma to być złoty środek mający na celu zjednanie sobie wszystkich obeznanych z historią zielonoskórego bohatera, jak i wszystkich widzących go po raz pierwszy.

  Wszyscy, którzy znają nieco lepiej uniwersum Marvela, bardzo szybko odnajdą nawiązania do innych bohaterów i organizacji znanych z poprzednich produkcji, jak i tych nadchodzących (m.in. do The Avengers). Według Feige'a, poprzednia produkcja, dla kontrastu, takowych nie zawierała.

  Premierę The Incredible Hulk przewidziano w Polsce na 13 czerwca. Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

  Krusty
  Participant
  #59048

  No i bardzo dobrze widać że Marvel poszedł po rozum do głowy... na Hulka z przyjemnością się wybiorę nie tylko dla Nortona ale cameo Samuela L. Jacksona i Roberta Downey Jr.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram