Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nienajlepszy początek sezonu dla Smallville i Dollhouse

Nienajlepszy początek sezonu dla Smallville i Dollhouse

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5027

  To nie był dobry początek nowego sezonu dla dwóch znanych seriali walczących o przetrwanie.

  Smallville zanotowało w piątkowy wieczór najniższą widownię, osiągając rezultat 1.5/3, zgodnie z wyliczeniami Fast National z The Nielsen Co. To daje spadek o 44% w porównaniu do premierowego odcinka ósmego sezonu w The CW, a o 25% w stosunku do odcinka finałowego, nadanego w maju tego roku

  [more]Mimo wszystko Smallville jest na piątym miejscu w tygodniowym zestawieniu oglądalności pierwszych odcinków sezonu w The CW Znalazł się za Vampire Diaries, America's Next Top Model, One Tree Hill oraz Supernatural. Jest to pierwszy przypadek, gdy nowy odcinek Smallville zanotował niższą oglądalność niż Supernatural.

  Dollhouse również nie ma powodów do radości. Ten serial zanotował 1.6/3, jak doniósł Zap2it, częściowo dzięki niskiej jakości bloku komediowego w Fox. To daje 43% mniej niż ten serial notował w zeszłym roku, ale jedynie 6% mniej niż wynosiła oglądalność finału pierwszego sezonu, gdy wielu ludzi sądziło, iż produkcja Dollhouse zostanie przerwana.

  Pierwszy odcinek nowego sezonu Smallville stracił ponad 37% w stosunku do przeciętnej oglądalności zeszłego sezonu, podczas gdy w przypadku Dollhouse jest to 33%.

  LISTA NAJLEPSZYCH SERIALI SF

  1. Flash Forward (ABC) -- 7.7/13

  2. Heroes (NBC) -- 3.9/6

  3. Fringe (Fox) -- 3.6/6

  4. Heroes (NBC) -- 3.4/5

  5. Vampire Diaries (CW) -- 2.4/4

  6. Supernatural (CW) -- 1.7/3

  7. Dollhouse (Fox) -- 1.6/3

  8. Smallville (CW) -- 1.5/3

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram