Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Nagrody za weekend testów do odebrania

Nagrody za weekend testów do odebrania

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Smiecho
  Participant
  #7126

  Dołączona grafika

  Gracze Star Trek Online, którzy na początku listopada brali udział w testach sezonu 7 i którzy spełnili odpowiednie wymagania, mogą już odebrać swoją nagrodę. Aby to zrobić, należy w grze przejść do sklepu C-Store i w zakładce "Items" odszukać unikalnego Tribbla, a następnie kliknąć przycisk "Claim".

  [more]

  Dołączona grafika

  Mol'Rihan Tribble pozwala na zdobywanie praktycznie bez wysiłku (chociaż bardzo powoli) Romulańskich Marków. Wystarczy połaskotać zwierzaka raz na godzinę, by otrzymać 1RM. Nagroda jest przeznaczona dla wszystkich, którzy w odpowiednich dniach spędzili na serwerze testowym przynajmniej 60 minut. Niestety podobnie jak w przypadku Fleet Tribble, nie można go przekazać swoim oficerom.

  Źródło: portal Star Trek Online

  [/more]

  LIBERTO
  Participant
  #109113

  pytanko: czy ten trible jest dostępny tylko dla postaci przeniesionej na test serwer czy dla wszystkich na danym koncie?

  FAB
  Participant
  #109114

  Spędziłem na testach około 80 minut tylko jedną postacią, którą przeniosłem, a mogłem odebrać nagrodę na innej, która nie jest przeniesiona i nie brała udziału w testach. Więc wg mnie odpowiedź brzmi: tak.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram