Forum Trek.pl Newsy Star Trek Modele Enterprise i imprezy na stronie StarTrekMovie.com

Modele Enterprise i imprezy na stronie StarTrekMovie.com

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4478

  Poza nowymi materiałami z filmu, jakie pojawiły się na oficjalnej stronie StarTrekMovie.com, o których już informowaliśmy, na stronie dostępne są dwie nowe funkcjonalności "View the photo booth experience" i "View ship models from The Enterprise Project". W dalszej części pokazujemy o co tam właściwie chodzi (i Orionki 😉 ).

  [more]

  Dołączona grafika

  Paramount zaprosiło grafików i artystów do współpracy przy promocji. Akcja przypomina trochę słynną Paradę Krów, z taką różnicą, że zamiast krowich użyto modele Enterprise. Zobaczymy więc śmiałe kompozycje i inspiracje autorstwa kreatywnych osób nie związanych ze Star Trekiem. Wśród zaproszonych twórców jest Polka Olka Osadzińska.

  Efekty można obejrzeć na podstronie: StarTrekMovie.com/modelgallery.

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Photo Booth Experience - czyli druga podstrona StarTrekMovie to wizerunki czterech postaci filmowych: Kirka, Spocka, Uhury i Nero utworzone jako mozaika z wielu mniejszych zdjęć, robionych przez ludzi w tytułowej photo booth, czyli kabinie fotograficznej. Może nie bardzo odkrywcze, ale...

  Dołączona grafika

  Szybki rzut okiem na zdjęcia doprowadzi do wniosku, że to są zdjęcia z imprezy, kto lubi oglądać podpitych Amerykanów ma doskonałą okazję, próbka poniżej:

  Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

  Pytanie o to dlaczego te zdjęcia się pojawiły na podstronie filmowej nasuwa się samo. Szybkie poszukiwania przynoszą odpowiedź - pochodzą z serii imprez promocyjnych organizowanych przez Paramount i TheCobraSnake.

  Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

  Oglądanie zdjęć z imprez ogólnie nie należy do przyjemności, zwłaszcza jeżeli się na nich nie było 😉 ale postarałem się wybrać co ciekawsze ujęcia.

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Źródła: TrekMovie, TheCobraSnake, StarTrekMovie[/more]

  Cross
  Keymaster
  #70240

  Taki typowy groch z kapustą, te laski to tam w ogóle mało trybią jak widać, ale po skosztowaniu paru tych butelek nie narzekałbym specjalnie... 🙂

  Lo'Rel
  Participant
  #70241

  Ale zawsze to Orionka :PPoza tym, te modele są rewelacyjne, niebanalny design, najciekawszy jest pierwszy projekt - indyjski, potem ten z potworem i ten wykonany przez Polkę.

  fluor
  Keymaster
  #70246

  Mi się najbardziej podoba czekoladowy Enterprise, akurat do schrupania 🙂 O Orionkach powiem tyle, że wydają się być ładniejsze niż te z materiałów filmowych (trailery, zdjęcia), ale cóż...

  Lo'Rel
  Participant
  #70248

  Oj zdecydowanie ładniejsze... człowiek aż ma ochotę sprawdzić czy wszędzie są takie zielone 😀 😛 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram