Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Maskarada na Pyrkonie

Maskarada na Pyrkonie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7282

  Mamy dla Was nowe wieści od organizatorów Pyrkonu. Fani maskarad i cosplayów, szykujcie stroje. Będzie gdzie je pokazać.

  [more]Wielki Konkurs Strojów Maskarada!

  Przebrania, stroje i kostiumy, urokliwe panie i przystojni panowie, siedem konkurencji - część całkiem poważna, część nie do końca rozsądna - a przede wszystkim ogrom zabawy oraz cenne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów: Płaszcz i Suknie, Kram Melnira oraz Pracownie Gedeona.

  Zachęcamy do sprawdzenia swych zdolności szycia i majstrowania, umiejętności aktorskich, przetestowania swego animuszu i odporności psychicznej. Pięcioosobowe jury oceniać będzie wykonanie techniczne strojów, ich urodę, pomysłowość oraz fantazję i zachowanie sceniczne uczestników!

  Nie ważne, czy jesteś fanką cosplay’u, a fabułę każdego OVA znasz na wyrywki! Nie ważne, czy steampunk to dla Ciebie dużo więcej, niż kółka zębate, czy jesteś wielbicielem dark fantasy, czy potrafisz wcielić się w jedną z rzeszy postaci z gier komputerowych, horror, science fiction, technofantasy - wszystko znajdzie swoje miejsce na Maskaradzie!

  Nagrody zostaną rozdane w kategoriach: Najbardziej Fantazyjny Strój, Największe Podobieństwo do Postaci, Najlepsza Prezentacja, Najlepsza Scenka, Najbardziej Artystyczny Strój, Najlepszy Technicznie Strój, Najlepiej Zaimprowizowany Strój.

  Zgłoszenia, wg. podanego niżej wzoru prosimy wysyłać na maskarada@pyrkon.pl

  -Imię/pseudonim uczestnika (imiona/pseudonimy/), a jeśli uczestnicy występują jako grupa – także nazwę grupy

  -Postać, w jaką wciela się/wcielają się uczestnicy;

  -Kategorie, w jakich uczestnik chciałby ubiegać się o nagrodę zgodnie ze spisem znajdującym się w punkcie 8 regulaminu. Jeśli uczestnik chce brać udział w kategorii „Największe Podobieństwo do Postaci”, należy do zgłoszenia dodać także grafikę (format .jpg) przedstawiającą naśladowaną postać.

  -Opis – wszelkie dodatkowe informacje, jakie konferansjer powinien ogłosić przed występem uczestnika, np. wstęp, komentarz, wytłumaczenie do czego nawiązuje prezentacja. Załączenie fonetycznej formy obcojęzycznych imion i nazw jest mile widziane przez konferansjera!

  -Jeśli uczestnik chce wykorzystać własny podkład muzyczny, należy dołączyć go do zgłoszenia w formacie mp3. Podkład musi być przygotowany wcześniej z ewentualnymi ciszami zapisanymi w pliku.

  -Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu konkursowym dla potrzeb związanych z Wielkim Konkursem Strojów Maskarada na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2013 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)”.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram