Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Marzec w SCI FI Channel

Marzec w SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5376

  Czas na marcowe zapowiedzi SCI FI Channel. Nadchodzący miesiąc szczególnie zainteresuje fanów zjawisk nadprzyrodzonych. Zapraszamy.

  [more]Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy - sezon pierwszy

  Środy o 21:00

  Serial Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy tworzy zespół specjalistów w dziedzinie zjawisk nadprzyrodzonych, którzy wspólnie odwiedzają niektóre z najsłynniejszych nawiedzonych obiektów świata. Co tydzień grupa udaje się do najdalszych zakątków naszego globu, by wyjaśnić dziwne zagadki paranormalne. Na początku eksperci zbadają najstraszniejsze miejsca Europy, takie jak zamek Chillingham w Anglii, zapomniane, podziemne miasto Mary King's Close w Szkocji, włoskie opactwo w Lucedio, zamek Predjamski Grad w Słowenii i rumuńską cytadelę Rasnov. Później dotrą jeszcze dalej. Odwiedzą teatr Św. Jakuba w Nowej Zelandii oraz przyjrzą się z bliska peruwiańskiej fortecy króla Filipa.

  ==========

  W pogoni za prawdą - sezon drugi i trzeci

  Środy o 21:50

  Dołączona grafika

  Specjalista w dziedzinie zagadnień paranormalnych, Josh Gates, zabiera widzów w podróż dookoła świata w poszukiwaniu odpowiedzi na przeróżne pytania, dotyczące zjawisk nadprzyrodzonych. Co tydzień Josh odwiedza inne miejsce. Przeprowadza rozmowy z naocznymi świadkami, by dotrzeć do sedna niektórych najbardziej tajemniczych mitów świata. Josh i jego zespół robią wszystko, co w ich mocy, by wytropić yeti na Mount Everest, odnaleźć dinozaura na zambijskich bagnach i wykopać robaka śmierci w Mongolii. Próbują też odszukać leniwca w amazońskiej dżungli oraz rzecznego potwora na Filipinach.

  ==========

  Wieczory strasznych filmów - Soboty o 21:00

  Marcowe soboty na kanale SCI FI przebiegać będą pod znakiem strasznych filmów. Co tydzień na godzinę 21:00 zaplanowaliśmy podwójny seans filmowy dla amatorów mrożących krew w żyłach opowieści. Na naszej antenie obejrzeć będzie można wówczas wyłącznie horrory, dreszczowce i filmy grozy. Pokażemy zarówno klasyki, jak i nowe historie, gwarantujące nocne koszmary. Sobotnie wieczory na antenie SCI FI zamienią się w Wieczory strasznych filmów.

  W tym miesiącu pokażemy: Koszmar nocy duchów, Pogromca, Zombie, Pająki, Ałmaz: Czarna skrzynka, Władca komarów, W oczekiwaniu na atak oraz Chupacabra: Mroczne otchłanie.

  ==========

  Filmowe propozycje marca

  Piękna i Bestia

  Piątek 12 marca o 21:00

  Adaptacja niezmiennie popularnej bajki o pięknej dziewczynie, Belle (Estella Warren), i przerażającej leśnej Bestii (Victor Parascos). Bestię obwinia się za serię dokonanych w okolicy morderstw. Wraz z Belle wszczyna on śledztwo, mające na celu odnalezienie prawdziwego zabójcy.

  ==========

  Apollo 13

  Piątek 5 marca o 21:00

  Nagrodzona Oscarem dramatyczna interpretacja tragicznej, amerykańskiej misji lądowania na Księżycu z Tomem Hanksem i Billem Paxtonem w rolach głównych. W 1970 roku, po udanym starcie, wyprawa Apollo 13 na Księżyc zostaje przerwana. Drobna awaria pojemnika z tlenem wywołuje wybuch na pokładzie statku kosmicznego. Życiu astronautów Jima Lovella, Freda Haise'a i Jacka Swigerta zagraża poważne niebezpieczeństwo. Czy zespół NASA z Houston w Teksasie będzie w stanie zapewnić trzyosobowej załodze szybki i bezpieczny powrót na Ziemię?

  ==========

  Mroczna Wyspa

  Piątek 19 marca o 22:30

  Korporacja militarna traci kontakt z przebywającym na odległej wyspie zespołem badawczym. Wynajmuje, więc grupę naukowców i żołnierzy, by sprawdzili, co się stało. Po przybyciu na miejsce ekipa odkrywa, że przeprowadzone na wyspie testy broni uwolniły potężną i śmiertelnie niebezpieczną istotę, która za wszelką cenę stara się ich wszystkich zniszczyć. W rolach głównych wystąpili Jai Koutrae, Zero Kazama i Mary Christina Brown.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram