Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Luty w SCI FI Channel

Luty w SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5315

  Czas na garść nowych zapowiedzi. Oto co na przyszły miesiąc SCI FI Channel proponyje fanom fantastyki.

  [more]Gwiezdne Wrota: Wszechświat – sezon pierwszy

  Dwa odcinki w czwartki o 21:00. Początek 21 stycznia

  Dołączona grafika

  Przez cały luty kontynuować będziemy emisję serialu Gwiezdne Wrota: Wszechświat. Ten fantastyczny, nowy cykl z Robertem Carlylem, Justinem Louisem, Elyse Levesque i Brianem J. Smithem w rolach głównych opowiada o grupie żołnierzy, naukowców i cywilów, którzy zostają uwięzieni na prastarym statku o nazwie Destiny gdzieś daleko od Ziemi. Zawieszeni w czasie i przestrzeni, bohaterowie podróżują w nieznanym kierunku, próbując dotrzeć do domu. Po drodze napotykają wiele przygód i niebezpieczeństw. Jedni wychodzą z nich jako bohaterowie, inni – jako złoczyńcy... a jeszcze inni wcale z nich nie wychodzą.

  ==========

  Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy - sezon pierwszy

  Środy o 21:00

  Serial Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy tworzy zespół specjalistów w dziedzinie zjawisk nadprzyrodzonych, którzy wspólnie odwiedzają niektóre z najsłynniejszych nawiedzonych obiektów świata. Co tydzień grupa udaje się do najdalszych zakątków naszego globu, by wyjaśnić dziwne zagadki paranormalne. Na początku eksperci zbadają najstraszniejsze miejsca Europy, takie jak zamek Chillingham w Anglii, zapomniane, podziemne miasto Mary King's Close w Szkocji, włoskie opactwo w Lucedio, zamek Predjamski Grad w Słowenii i rumuńską cytadelę Rasnov. Później dotrą jeszcze dalej. Odwiedzą teatr Św. Jakuba w Nowej Zelandii oraz przyjrzą się z bliska peruwiańskiej fortecy króla Filipa.

  ==========

  W pogoni za prawdą (Destination Truth) - sezon drugi

  Środy o 21:50

  Dołączona grafika

  Specjalista w dziedzinie zagadnień paranormalnych, Josh Gates, zabiera widzów w podróż dookoła świata w poszukiwaniu odpowiedzi na przeróżne pytania, dotyczące zjawisk nadprzyrodzonych. Co tydzień Josh odwiedza inne miejsce. Przeprowadza rozmowy z naocznymi świadkami, by dotrzeć

  do sedna niektórych najbardziej tajemniczych mitów świata. Josh i jego zespół robią wszystko, co w ich mocy, by wytropić yeti na Mount Everest, odnaleźć dinozaura na zambijskich bagnach i wykopać robaka śmierci w Mongolii. Próbują też odszukać leniwca w amazońskiej dżungli oraz rzecznego potwora na Filipinach.

  ==========

  Klątwa pierścienia

  Poniedziałek 8 lutego od 21:00

  Klątwa pierścienia to bajeczna opowieść o młodym kowalu Zygfrydzie (Benno Furmann), którego miłość do wojowniczej, nordyckiej królowej Brunhildy (Kristanna Loken) popycha ku wspaniałym przygodom. Ten dwuczęściowy miniserial zrealizowany został w oparciu o nordyckie mity, które wcześniej stały się inspiracją do napisania tetralogii Wagnera „Pierścień Nibelunga" oraz imponującej sagi Tolkiena „Władca Pierścieni". Wśród gwiazdorskiej obsady filmu znaleźli się również Max Von Sydow, Robert Pattinson i Alicia Witt.

  ==========

  Wieczory strasznych filmów - Soboty o 21:00

  Lutowe soboty na kanale SCI FI przebiegać będą pod znakiem strasznych filmów. Co tydzień na godzinę 21:00 zaplanowaliśmy podwójny seans filmowy dla amatorów mrożących krew w żyłach opowieści. Na naszej antenie obejrzeć będzie można wówczas wyłącznie horrory, dreszczowce i filmy grozy. Pokażemy zarówno klasyki, jak i nowe historie, gwarantujące nocne koszmary. Sobotnie wieczory na antenie SCI FI zamienią się w Wieczory strasznych filmów.

  W tym miesiącu pokażemy: Zaduszki, Wiedźmy z Karaibów, Pragnienie, Strażnik dusz, Cela śmierci, Potwór, Amityville 2: Opętanie i Wybrańcy piekieł.

  ==========

  Filmowe propozycje lutego

  Poza Sherwood Forest

  Piątek 5 lutego o 21:00

  Klasyczny mit o Robin Hoodzie nabiera nadprzyrodzonego charakteru. Podły szeryf z Nottingham terroryzuje Robina (Robin Dunne) i jego wesołych kompanów przy pomocy potężnego, uskrzydlonego potwora, który co noc zamienia się w piękną Alinę. Jedynie Robin z pomocą przyjaciół może zdjąć z Aliny tę straszną klątwę, nie narażając jednocześnie na niebezpieczeństwo swojej ukochanej Lady Marion (Erica Durance). W role drugoplanowe wcielili się m.in. Julian Sands i David Richmond-Peck.

  ==========

  Miasto w ogniu - Piątek 12 lutego o 21:00

  Niewytłumaczalny wzrost lokalnych temperatur grozi zamienieniem Los Angeles w martwą pustynię. Uczona Kate Janson (Jamie Luner) twierdzi, że wie, co kryje się za tym nagłym ociepleniem. Kobieta próbuje zdemaskować zachłanność właścicieli wielkiej korporacji, by udowodnić swoją tezę i zapobiec nadciągającej katastrofie.

  ==========

  Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu

  Piątek 19 lutego o 21:00

  Sarah Jordan (Shannen Doherty), wraz ze swym starannie dobranym zespołem, poszukuje ojca, profesora Instytutu Smithsoniańskiego, który zaginął podczas wyprawy badawczej do Wielkiego Kanionu. Poszukiwacze docierają do miejsca, które odkrył przed nimi ojciec dziewczyny - otoczonego murem, wspaniałego, tajemniczego miasta, będącego dziełem zapomnianej cywilizacji Azteków. Strzegą go okrutni, azteccy wojownicy i przerażające bóstwo, przypominające węża. Sarah i jej towarzysze muszą

  pokonać szereg przeciwności, by wydostać profesora Jordana (Duncan Fraser) z niewoli zła.

  ==========

  Komornicy

  Piątek 26 lutego o 21:00

  Lata 80. XX wieku, Los Angeles. Rozczarowany fan punk rocka, Otto Maddox (Emilio Estevez), traci posadę w supermarkecie. Wkrótce potem odkrywa zdradę swojej dziewczyny, a w końcu również dowiaduje się, że rodzice przekazali oszczędzane na jego studia pieniądze telewizyjnemu pastorowi. Na szczęście spotyka on Buda (Harry Dean Stanton), poborcę należności (zwanego też "komornikiem"). Zaczyna ich łączyć przyjaźń, która z czasem okazuje się silniejsza niż najeźdźcy z kosmosu, CIA i punkrockowi złodzieje.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram