Forum Trek.pl Newsy Star Wars Lucas chce ponownie zrewolucjonizować kino

Lucas chce ponownie zrewolucjonizować kino

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6276

  George Lucas, twórca Gwiezdnych Wojen, ma ambitne plany na przyszłość. Pamiętacie projekt serialu aktorskiego rozwijającego wątki Gwiezdnej Sagi? Ten, który z powodu kosztów nie mógł być zrealizowany i został odłożony na półkę. Cóż, nadal tam się znajduje, ale Lucas wyjawił, że gdy serial uda się ukończyć, zmieni on wiele nie tylko dla fanów Star Wars.

  [more]W udzielonym niedawno wywiadzie George Lucas powiedział, że na realizację czeka 50 godzin serialu, ale potrzebują one nowej metody tworzenia filmów. Takiej, która pozwoli przenieść jakość produkcji kinowych do telewizji, jednocześnie nie doprowadzając do bankructwa wytwórni. I taką właśnie metodę chce on opracować. Jeśli to się uda, może to zmienić przemysł filmowy w stopniu, w jakim zrobiły to pierwsze Gwiezdne Wojny. Wystarczy pomyśleć, jak będą wyglądały filmy, jeśli wydatki na efekty specjalne staną się wielokrotnie mniejsze.

  Źródło: Blastr[/more]

  Lo'Rel
  Participant
  #98580

  Niech rewolucjonizuje...

  Galactica
  Participant
  #98611

  Może SG wznowią dzięki niemu.....

  Barusz
  Participant
  #98612

  Może jestem dziwny, ale jak oglądam teraz seriale i filmy, to nie widzę jakiejś wielkiej różnicy w efektach...

  Lo'Rel
  Participant
  #98613

  Oj jest różnica, ale to też zależy jaki budżet ma dany serial. Wiadomo. SGU np. miał świetne efekty, w Caprice mnie odstraszały. Ale świetne = drogie. A właśnie to chce zmienić Lucas, bo pewnie chce jeszcze więcej efektów w serial napchać.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram