Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Listopad w kanale Sci Fi

Listopad w kanale Sci Fi

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5904

  Choć listopad już trwa, warto sprawdzić, czy nie zapomnieliśmy o którymś z naszych ulubionych seriali. Oto, co jeszcze nas czeka w tym miesiącu na Sci Fi Channel.

  [more]Prawda czy fałsz – Zjawiska paranormalne – sezon 1

  Premiera we wtorek 16 listopada o 21:00. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 21:00

  Dołączona grafika

  Naukowiec Bill Murphy, ekspert w dziedzinie efektów specjalnych, Larry Caughlin, dziennikarz Jael De Pardo, fotograf zawodowy Chi-Lan Lieu oraz specjalista od wyczynów kaskaderskich, Austin Porter, pod kierunkiem byłego agenta specjalnego FBI, Bena Hansena, próbują odpowiedzieć na pytanie, co kryje się za znienawidzonymi filmikami internetowymi oraz wizerunkami, zaliczanymi do paranormalnych, nieziemskich lub po prostu dziwnych.

  ==========

  Eureka – sezon 3

  Podwójne odcinki w poniedziałki o 21:00

  Dołączona grafika

  W listopadzie kontynuować będziemy emisję serialu „Eureka". Zgłębimy kolejne tajemnice tego cudownie dziwnego świata. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Haven - sezon 1

  Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 19:20

  Dołączona grafika

  Serial „Haven" został zrealizowany w oparciu o nowelę „Colorado Kid" Stephena Kinga. Przedstawia on dziwny świat małego miasteczka w stanie Maine, zamieszkanego przez wygnańców o nadprzyrodzonych mocach. Agentka FBI, Audrey Parker (Emily Rose), ściga zbiegłego więźnia, który wkrótce po dotarciu do miasta umiera w tajemniczych okolicznościach. Audrey postanawia zatrzymać się w tym zagadkowym miejscu, by je zbadać. Wkrótce odkrywa, że miasteczko jest czymś więcej, niż jedynie kluczem do przeszłości swoich mieszkańców.

  ==========

  Magazyn 13 - sezon 1

  Kolejne odcinki w każdą środę o 21:00

  Dołączona grafika

  Agenci służb specjalnych, Pete Lattimer (Eddie McClintock) i Myka Bering (Joanna Kelly), zostają oddelegowani do ściśle tajnego magazynu w Południowej Dakocie. Nie jest to jednak całkiem zwyczajna misja specjalna. W budynku przechowywane są liczne nadprzyrodzone obiekty, zebrane na przestrzeni wieków przez amerykański rząd. Lattimer i Bering odpowiadają teraz za bezpieczeństwo tej kolekcji. Jednocześnie kontynuują oni poszukiwania podobnych artefaktów na terenie całego kraju.

  ==========

  Miecz Prawdy - sezon 2

  Kolejne, podwójne odcinki w każdy czwartek o 21:00

  Drugi sezon tego mitologicznego serialu ukazuje dalszy ciąg niezwykłej podróży młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy - sezon 2

  We wtorki o 21:00

  Cykl, oparty na niezwykle popularnej produkcji kanału Sci Fi pt. Łowcy Duchów. Nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych śmiało wyrusza w nieznane, by zweryfikować doniesienia na temat domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych na terenie Europy. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Świata?

  ==========

  Wieczór oryginalnych filmów Sci Fi

  Soboty o 21:00

  W każdą listopadową sobotę pokażemy oryginalne produkcje filmowe stacji Sci Fi. Znajdą się wśród nich historie o przerażających stworach, nadprzyrodzone opowieści fantasy oraz imponujące filmy katastroficzne. Wybrany na sobotnie wieczory repertuar z pewnością utrzyma widza w napięciu.

  W tym miesiącu pokażemy takie filmy, jak: Mega pirania (premiera w sobotę 6 listopada), Piękna i Bestia, Siedem przygód Sinbada, Błyskawiczna śmierć, Arktyczny podmuch (premiera w sobotę 20 listopada), Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu, Tajemnica Stonehenge oraz Kosmiczna apokalipsa.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram