Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Lipiec w Sci Fi Channel

Lipiec w Sci Fi Channel

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5635

  Wśród lipcowych propozycji Sci Fi Channel znajdzie się spora liczba pozycji dla fanów UFO i niewyjaśnionych zjawisk. Poza tym w ramach przygotowań przed jesiennymi premierami przypomniane zostaną pierwsze sezony dwóch z najciekawszych seriali. Zapraszamy.

  [more]Miecz Prawdy

  Dwa odcinki w czwartki o 21:00

  Dołączona grafika

  Ten imponujący serial fantasy powróci latem na ekrany w ramach przygotowań do regionalnej premiery nowego, drugiego sezonu. Serial został zrealizowany w oparciu o niezmiernie popularny cykl powieści fantasy autorstwa Terry’ego Goodkinda pt. Miecz Prawdy. Ukazuje on niezwykłą podróż młodego leśnika, Richarda Cyphera (Craig Horner). Zrządzeniem losu spotyka on na swej drodze tajemniczą kobietę o imieniu Kahlan (Bridget Regan) oraz mądrego i potężnego czarodzieja, Zeddicusa (Bruce Spence). To oni uświadamiają mu jego prawdziwe przeznaczenie. Richard okazuje się zapowiedzianym przez proroków Poszukiwaczem Prawdy – pierwszym prawdziwym Poszukiwaczem od tysiąca lat, który przyszedł na świat, by zawładnąć potężnym Mieczem Prawdy i położyć kres tyranii Rahla Posępnego (Craig Parker).

  ==========

  Eureka – sezon 1

  Poniedziałki o 21:00. Początek 19 lipca

  Dołączona grafika

  W lipcu do wieczornego bloku programowego powróci również Eureka. Aby przygotować widzów do wrześniowej premiery drugiego i trzeciego sezonu, ponownie pokażemy wszystkie przygody mieszkańców tego fantastycznego miasteczka. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Fantom

  Środa 14 lipca o 21:00

  Przed Supermanem, Spidermanem i Batmanem, był jeszcze Fantom. Ten pierwowzór zamaskowanego superbohatera, walczącego z przestępczością, stał się największą legendą dwudziestowiecznych komiksów. Dziś nieśmiertelny fenomen powraca, by wzbudzić przerażenie w sercach złoczyńców na całym świecie i zasiać w młodym pokoleniu wiarę w „chodzącego ducha". Rolę Fantoma zagrał Ryan Carnes u boku legendarnej Isabelli Rossellini.

  ==========

  Weekend nie z tej ziemi

  Od piątku 9 lipca do niedzieli 11 lipca o 16:00

  Aby uczcić rocznicę niesławnego incydentu lądowania obcych w Roswell, kanał SCI FI poświęci cały weekend programom o pozaziemskiej tematyce. Nie zabraknie niczego, co obce. Pokażemy cudowny i niewyjaśniony świat Z Archiwum X, obcą interwencję w Stukostrachach Stephena Kinga, kosmiczne mumie z serialu W pogoni za prawdą oraz cały szereg fantastycznych filmów o inwazjach. Kanał SCI FI pomyślał o wszystkim!

  ==========

  Wieczory strasznych filmów - Soboty o 21:00

  Lipcowe soboty przebiegać będą na kanale SCI FI pod znakiem strasznych filmów. Co tydzień na godzinę 21:00 zaplanowaliśmy podwójny seans filmowy dla amatorów mrożących krew w żyłach opowieści. Na naszej antenie obejrzeć będzie można wówczas wyłącznie horrory, dreszczowce i filmy grozy. Pokażemy zarówno klasyki, jak i nowe historie, gwarantujące nocne koszmary. Sobotnie wieczory na antenie SCI FI zamienią się w Wieczory strasznych filmów. W tym miesiącu pokażemy: Jadowita cisza, Pająki 2, Strażnik dusz, Pragnienie, Potwór, Zaduszki, Ciemnia oraz Najeźdźca.

  ==========

  Filmowe premiery lipca

  Błyskawiczna śmierć

  Piątek 9 lipca o 21:00

  Mieszkańcy spokojnego amerykańskiego miasteczka o nazwie Roscoe stają się ofiarami tajemniczych sił natury, przypominających błyskawice. Na kilka dni przed rozpoczęciem organizowanego w mieście, dorocznego Święta Dyni, szeryf Bradley (Kevin Sorbo) wszczyna dochodzenie. Pomagają mu w tym łowca burz i jego dwaj studenci.

  ==========

  Krwiożercze szczęki

  Piątek 16 lipca o 21:00

  Spokojna studentka college'u, Danielle (Shannon Lucio), udaje się na Florydę, by spędzić ferie wiosenne z przyjaciółmi. Marzy o słońcu, wodzie i piasku. Nie wie jednak, że czeka tam na nią coś jeszcze – rekiny. Jej starszy brat, Charlie, jest biologiem morskim. Bada on rafę, w której zniknęło kilkoro pływaków. Chłopak próbuje ostrzec miejscowych mieszkańców przed czającym się w wodzie śmiertelnym niebezpieczeństwem. Czy zdąży jednak na czas wszystkich powiadomić?

  ==========

  Nawiedzony dom

  Piątek 23 lipca o 21:00

  Cyniczny producent telewizyjny bada rzekomo nawiedzony dom w stanie Kansas. Rozwiązuje zagadkę, z którą przez lata borykały się lokalne władze. W filmie udział wzięli Beau Bridges, Nia Long oraz Miguel Ferrer, jako Łowca Duchów.[/more]

  perekel
  Participant
  #90686

  Aha, czekam na wrzesień :mrgreen:

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram