Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Lipcowe zapowiedzi SCI FI Channel

Lipcowe zapowiedzi SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4717

  SCI FI Channel zaprasza fanów fantastyki na kolejną porcję filmów i seriali. W lipcu obejrzycie finałowe odcinki sezonów trzech produkcji emitowanych na antenie stacji, a wraz z gwiazdami kina odwiedzicie m.in. czwartą planetę naszego układu słonecznego.

  [more]Prawdziwe powołanie - finał sezonu

  Wtorek 7 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  Nie przegapcie państwo finałowego odcinka sezonu tego fantastycznego serialu, opowiadającego o perypetiach Tru Davies (Eliza Dushku). Pracując w miejskiej kostnicy, bohaterka odkrywa, że potrafi komunikować się ze zmarłymi.

  ==========

  Trup jak ja - finał sezonu

  Trzy odcinki we wtorek 14 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  We wtorek 14 lipca o godzinie 21.00 rozpoczniemy emisję trzech ostatnich odcinków drugiego sezonu serialu Trup jak ja. Bohaterką tego dziwacznego dramatu komediowego jest nastoletnia Georgie Lass (Ellen Muth), zwana też Georgie, która próbuje przywyknąć do życia po śmierci, spędzając z umierającymi ich ostatnie chwile i odbierając im dusze.

  ==========

  Star Trek: Następne pokolenie - sezon 2

  Dwa odcinki w czwartki o 21.00. Początek 9 lipca

  Dołączona grafika

  Przez cały lipiec kontynuować będziemy emisję tego wyróżnionego nagrodą Emmy serialu, zapraszając widzów do obejrzenia kolejnego, drugiego sezonu. Cofniemy się do samego początku, by jeszcze raz prześledzić wszystkie przygody Jean-Luca Picarda (Patrick Stewart) i jego załogi.

  ==========

  Filmowe propozycje lipca

  Misja na Marsa

  Piątek 3 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  Pierwsza amerykańska załogowa wyprawa na Marsa początkowo uznana jest za naukowy sukces. Wkrótce jednak sprawy przybierają zły obrót. Na Czerwoną Planetę zostaje wysłany kolejny zespół. Tym razem po to, by przeprowadzić niezwykle niebezpieczną akcję ratunkową. Film w reżyserii mistrza makabry Briana De Palmy z Garym Sinisem, Timem Ribbinsem i Donem Cheadlem w rolach głównych.

  ==========

  Mroczna połowa

  Piątek 10 lipca o 21.00

  Dołączona grafika

  Film z Timothym Huttonem w roli głównej, stworzony przez takie legendy horroru, jak George A Romero i Stephen King. Renomowanego pisarza, Thada Beaumonta, prześladuje jego mordercze, drugie wcielenie. Mężczyzna staje się podejrzanym w sprawie serii makabrycznych morderstw, odzwierciedlających zbrodnie, opisane w jego powieściach. Thad musi poznać prawdę o tym, co wiąże go z zabójcą.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram