Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Leonard Nimoy o "Fringe" i "Star Trek"

Leonard Nimoy o "Fringe" i "Star Trek"

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5060

  Dziś Leonard Nimoy po raz drugi wraca do telewizji w drugim sezonie serialu telewizji FOX Fringe, stworzonego przez zespół filmu Star Trek, JJ Abramsa, Roberto Orci'ego i Alexa Kurtzmana. Mamy więcej szczegółów, kilka zdjęć, video i kilka wyjątków z nowego wywiadu z aktorem.

  [more]Fringe Nimoya

  [UWAGA: SPOILERY] Leonard Nimoy pokazał się na krótko w finale pierwszego sezonu Fringe, grając enigmatycznego Williama Bella. Choć nieraz mówiono o nim w serialu, agentka FBI, Olivia Dunham, spotkała się z nim dopiero w ostatnich minutach finału sezonu. A powodem, dla którego tak trudno było go znaleźć, jest to, że (w stylu Star Treka) znajdował się on w równoległym wszechświecie, gdzie nadal stoją wieże World Trade Center. W trzech pierwszych odcinkach drugiego sezonu Dunham wróciła do swego oryginalnego świata, nie pamiętała jednak, kim jest, aż do dzisiejszego odcinka.

  Zdjęcia:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Zapowiedź nowego odcinka na Youtube

  Fragmenty wywiadu

  Leonard Nimoy wziął również udział w konferencji telefonicznej, promującej ten odcinek. Oto kilka fragmentów:

  o Fringe:

  • W postaci Bella najbardziej intryguje go to, ze jest ona w większości białą kartą. On i producenci mieli kilka spotkań, podczas których rozmawiali o tym, jaka ta postać powinna być.
  • Ten odcinek odkryje sedno tego, jakie są jego relacje z Olivią. "Przejdziemy daleką drogę, by odkryć, jaki naprawdę jest William Bell." Spytany wprost, czy William Bell jest dobry, czy zły, Nimoy odpowiedział po prostu, "Czas pokaże."
  • Jak na razie tylko przy Fringe pracował regularnie z Anną Torv, czyli Olivia Dunham. Ma jeszcze do nakręcenia jeden odcinek, który ukończy w kilka tygodni, i żaden dalszy występ nie został jak na razie potwierdzony.

  o Star Trek:

  • Po raz pierwszy Nimoy spotkał się z J.J. Abramsem, Alexem Kurtzmanem, i Roberto Orcim trzy lata przed dołączeniem do ekipy nowego Treka. Patrzył na to jak na możliwość "ponownego nadania znaczenia pracy, którą wykonał."
  • Jest otwarty na możliwość ukazania się w nowym filmie Star trek "Naprawdę wątpię, że znów po mnie zadzwonią."

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram