Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Który film lata odniósł największy sukces?

Który film lata odniósł największy sukces?

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5029

  Lato 2009 mamy już bezpowrotnie za sobą. Pora rozważyć, który film minionego okresu odniósł największy sukces. Trzeba się tylko zastanowić jak zdefiniować "największy sukces". Z pomocą przychodzi nam io9.com, który prezentuje wszelkie dane liczbowe.

  [more]Pierwsze kryterium, to zyski. Tu niepodzielnie króluje Transformers: Revenge Of The Fallen z ponad 201 milionami dolarów "na czysto" w Stanach Zjednoczonych.

  Dołączona grafika Dołączona grafika

  Dołączona grafika Dołączona grafika

  Dołączona grafika Dołączona grafika

  A który film Tobie się najbardziej podobał?

  Okazuje się jednak, że nie trzeba wydawać setek milionów dolarów, żeby odnieść sukces. Mowa tu o District 9, który przy budżecie 30 milionów dolarów miał ponad 112 milionów przychodów, co daje najlepszy współczynnik przychody/wydatki - 374% (następne w kolejce Transformers - 200.7%)![/more]

  Lo'Rel
  Participant
  #78656

  Chyba będę tendencyjny jeśli powiem, że Star Trek? Kryterium? Zaskakująca odbudowa marki (niezależnie czy się podoba czy nie), zainteresowanie tytułem ogólnie pojętą szeroką widownię. To jest sukces.

  Zarathos
  Participant
  #78660

  Sukces mierzy się przyrostem grubości portfela. ST wzbudził zainteresowanie, ale o tym, czy odbudował markę będzie można mówić nawet nie po kolejnym filmie (o ile powstanie), ale po dwóch, trzech kolejnych i rzecz jasna serialu.

  Cross
  Keymaster
  #78663

  Sukces mierzy się przyrostem grubości portfela.

  Smutna prawda. Tyle dobrych seriali pada przez "niską oglądalność", a jakieś przeokrutne kupy gówna mają po wiele sezonów... :/

  Lo'Rel
  Participant
  #78674

  Odbudowa w tym sensie, że wzbudził ciekawość. O długofalowym sukcesie, rzeczywiście będziemy mówić za jakiś czas. Patrząc wyłącznie pod względem finansowym, to wynik jest oczywisty. Ale chyba chodzi nam o coś więcej niż grubość portfela.

  Infango
  Participant
  #78755

  Wie morze ktoś kiedy będę mógł zakupić dvd z nowym terminatorem ale w tej wersji co mam wszystkie efekty "mięsne" dodane ?

  Ma mieć przedział wiekowy 16+ więc myślę że będzie lepiej ...

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram