Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Korona w mroku - kontynuacja Szklanego tronu - z datą premiery w Polsce

Korona w mroku - kontynuacja Szklanego tronu - z datą premiery w Polsce

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #7739

  Jak możemy przeczytać na profilu wydawnictwa Uroboros, podana została data kontynuacji powieści Sary J. Mass o zawodowej morderczyni Celaenie Sardothien.

  Premiera zaplanowana jest na początek kwietnia i nosić będzie tytuł "Korona w mroku", jak wspomniano wyżej.

  [more]

  Dołączona grafika

  [/more]

  Dla zainteresowanych, opis pierwszego tomu z serwisu lubimyczytac.pl

  Sarah J. Maas "Szklany tron"

  Celaena Sardothien odbywała ciężką karę za swoje przewinienia wystarczająco długo, by przyjąć propozycję, z której nie skorzystałby nawet szaleniec: jej dożywotnia niewolnicza praca w kopalni soli nie musi kończyć się dopiero z dniem jej śmierci, jeśli tylko dziewczyna zdecyduje się wziąć udział w turnieju o miano królewskiego zabójcy. To będzie walka na śmierć i życie, ale Celaenie nieobce są tajniki fachu zawodowego mordercy. Jeśli się jej powiedzie, po kilkuletniej służbie na królewskim dworze odzyska wolność. Jeśli nie – zginie z rąk któregoś z przeciwników: złodziei, zabójców i wojowników, najlepszych w całym królestwie. Szanse na pomyślne przejście wszystkich etapów turnieju są niewielkie, ale Celaena nie ma nic do stracenia.

  Pod okiem wymagającego dowódcy straży rozpoczyna przygotowania do starcia z najgroźniejszymi osobnikami królestwa. Wkrótce jednak pojawiają się komplikacje: ginie jeden z uczestników turnieju, a niedługo potem podobny los spotyka innego rywala młodej zabójczyni.

  Czy Celaena zdoła dowiedzieć się, kto stoi za tajemniczymi zabójstwami? Czasu jest coraz mniej, a dziewczyna musi mieć się na baczności – zabójca może obrać za kolejny cel właśnie ją. Śledztwo doprowadzi do odkryć, których nigdy by się ni espodziewała.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram