Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kontynuacje i kasacje

Kontynuacje i kasacje

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7367

  Zbliża się lato, koniec sezonu większości seriali, a co za tym idzie, czas decyzji różnych stacji o przedłużeniu lub kasacji wielu z nich. Którzy fani będą zawiedzeni, a którzy mogą spać spokojnie? Zobaczmy, co już wiemy.

  [more]Mocno niepewna wydaje się sytuacja Warehouse 13. Niepokojące wieści z ust aktorów słychać już od jakiegoś czasu, wiadomo też, że zmieni się pora emisji - z 21 na 22, bo wcześniejsze miejsce w ramówce zajmuje teraz Defiance. Fani widzą, że coś się święci - zorganizowali akcję RenewWarehouse13.com, ale czy to wystarczy?

  Wspomniany Defiance radzi sobie świetnie, choć trudno o czymś przesądzać po paru epizodach. Warto zauważyć, że spadek oglądalności po pilocie wyniósł tylko 11% - to niewiele.

  Z kolei Futurama kończy niedługo swój bieg. Comedy Central zdecydował się nie kontynuować serialu i we wrześniu zobaczymy finał ostatniego sezonu.

  Nie każdy fan sci-fi ceni Revolution, niektórzy wytykają mu wręcz głupotę, ale chyba i tak go oglądają, bo serial otrzymał drugi sezon. Do ekipy scenarzystów dołączy Rockne S. O'Bannon znany m.in. z Farscape, więc może coś się zmieni na lepsze.

  Wraz z Revolution przedłużono Grimm - powstanie trzeci sezon.

  Na koniec wieści z Westeros. Premiera trzeciego sezonu Gry o tron zgodnie z oczekiwaniami była udana, ale im dalej, tym lepiej. Nie dziwi więc fakt, że kolejny sezon został już zaklepany. Popularność wśród piratów również ma się dobrze - pierwszy odcinek w tym roku z samych torrentów pobrał milion osób.

  Źródło: AirlockAlpha[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram