Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Konkurs Stephena Kinga

Konkurs Stephena Kinga

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5807

  Legendarny autor science fiction, Stephen King, kończy 21 września 63 lata. By pomóc mu w obchodach tego jubileuszu, kanał Sci Fi poświęci całe pięć tygodni fantastycznym programom, zrealizowanym na podstawie jego bestsellerów.

  Z tej okazji też wraz z kanałem Sci Fi zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać jedną z pięciu książek znanego autora pt. King "Stephen King na wielkim ekranie".

  [more]

  Dołączona grafika

  Po raz pierwszy zebrano w jednym tomie pięć słynnych opowiadań Stephena Kinga, których ekranizacje zdobyły uznanie krytyków i milionów widzów na całym świecie. Są to również ulubione filmy samego autora. Przed każdym z tekstów czytelnik znajdzie krótki, fascynujący komentarz pisarza, osobisty i pełen informacji spoza planu filmowego. Zbiór zawiera następujące teksty: „Skazani na Shawshank”, „1408”, „Dzieci kukurydzy”, „Maglownica” oraz „Mali ludzie w żółtych płaszczach”. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na poniższe pytanie:

  Jak nazywa się główny bohater serialu "Lśnienie" nakręconego na podstawie powieści Stephena Kinga?

  Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem stephenking@trek.pl do dnia 01.10.2010. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania i powiadomieni mailowo. Nagrody do laureatów konkursu zostaną wysłane pocztą.

  Fundatorem nagród w konkursie jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.

  Dołączona grafika

  ======

  Regulamin konkursu

  1.Konkurs organizowany jest przez SCI FI Channel, 80-110 New Oxford Street London WC1A 1HB dalej zwany organizatorem konkursu.

  2. Obsługą techniczną konkursu zajmuje się ekipa portalu Trek.pl.

  3. Konkurs trwa od 17.09.10 do 01.10.2010. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wydłużenia jego trwania o tydzień.

  4. Zgłoszenia do udziału w konkursie dokonuje się poprzez wysłanie w czasie jego trwania wiadomości e-mail pod adres stephenking@trek.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe oraz danymi pozwalającymi na identyfikację nadawcy (imię oraz nazwisko). Osoba, która zgłosiła się do udziału w konkursie zwana jest dalej uczestnikiem.

  5. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną wiadomość ze zgłoszeniem swojego uczestnictwa. Osoba, która wyśle więcej niż jedną taką wiadomość, traci prawo do uczestnictwa w konkursie.

  6. Wśród uczestników, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe. Wysyłkę nagród zapewnia organizator konkursu.

  7. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w portalu Trek.pl po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy konkursu zgadzają się na ujawnienie swojego imienia i nazwiska w wypadku wygranej.

  8. Do kontaktu z zwycięzcami konkursu stosowany będzie tylko adres e-mail, z którego zgłoszono udział w konkursie.

  9. W dniu ogłoszenia wyników do zwycięzców konkursu ekipa Trek.pl wyśle e-maile z prośbą o podanie adresu, który zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do wysłania nagród.

  10. Zwycięzca konkursu ma 2 tygodnie od dnia ogłoszenia wyników na przesłanie odpowiedzi zawierającej adres do wysyłki nagród. Adres do wysyłki musi znajdować się na terytorium Polski.

  11. W wypadku nie dotrzymania terminu, o którym mowa w punkcie 10., zwycięzca traci prawo do wylosowanej nagrody. Nagroda ta zostanie rozlosowana pomiędzy uczestnikami, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe, a nie zostali zwycięzcami konkursu. Do takich osób stosuje się odpowiednio punkty 7-11 regulaminu, z zastrzeżeniem, że termin 2 tygodniowy liczony jest od dnia wysłania wiadomości e-mail o przyznaniu nagrody.

  12. W konkursie nie mogą brać udziału osoby należące do ekipy portalu Trek.pl albo pracownicy organizatora.

  13. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu i losowań czuwa komisja konkursowa w składzie: Paweł Dąbrowski, Tomasz Galian, Adam Salikier.

  14. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją treści niniejszego regulaminu.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram