"Koniec" STOked... znowu...

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6790

  Zapewne zauważyliście, że od dłuższego czasu informacje o nowych odcinkach STOked pojawiały się raczej sporadycznie. Głównym tego powodem jest nasze lenistwo pozostawiająca wiele do życzenia jakość podcastu od momentu odejścia Jeremy'ego - jednego z co-hostów. Pozwalając sobie na subiektywną obserwację, więcej w ostatnich tygodniach było upadków, niż wzlotów, a fani gry nie zawsze byli zadowoleni z prezentowanych informacji. Naturalnie przełożyło się to także na oglądalność samego Jupiter Broadcasting.

  I tym oto sposobem STOked ponownie ulega zmianom. Część segmentów, takie jak Foundry Files, funkcjonować będzie jako własne programy, podczas gdy sam podcast ukazywać się będzie w formie audio jako STOked Radio, a rolę głównego prowadzącego przejmie Maverick.

  W przyszłym tygodniu ostatni, pożegnalny odcinek w formacie video, a tymczasem poniżej możecie obejrzeć edycję 125:

  Miejcie jednak na uwadze, że obecnie ukazuje się większa ilość podcastów poświęconych Star Trek Online. Jeśli uznacie po przesłuchaniu któregoś z nich, że nowa edycja zasługuje na szczególną uwagę, to napiszcie o nim newsa, a my opublikujemy go na stronie głównej. Pamiętajcie też, że możecie tym samym łatwo zyskać punkty w naszym konkursie i wygrać ciekawe nagrody do wykorzystania w grze.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram