Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec Stargate: Atlantis

Koniec Stargate: Atlantis

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #3995

  Choć nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu z MGM, pewne jest, że piąty sezon Stargate: Atlantis będzie ostatnim. Nie jest to informacja, jakiej spodziewaliby się fani SGA - serial miał niezbyt wysokie, ale stabilne ratingi, a oglądalność DVR prezentowała się bardzo dobrze.

  [more]Zgodnie z planem sezon piąty zakończy się cliffhangerem w styczniowym odcinku Enemy At the Gate. Zamknięcie wątków serialu nastąpi w dwugodzinnym filmie, który SCI FI Channel wyemituje w 2009 roku, po czym trafi on na DVD. Następnie, podobnie jak to się stało w przypadku Stargate: SG-1, serial ma być kontynuowany w pełnometrażowych przeznaczonych bezpośrednio na DVD.

  Koniec Atlantis może utorować drogę dla Stargate: Universe, trzeciej serii uniwersum Gwiezdnych Wrót (o której pisaliśmy m.in. tutaj), gdyż będzie można teraz przeznaczyć na nią więcej funduszy.

  Informacja pochodzi z GateWorld.[/more]

  cinus
  Participant
  #61207

  uu szkoda ;/ jeszcze bardziej sobie humor popsulem, a myslalem juz, ze bardziej nie mozna...

  Krusty
  Participant
  #61209

  Ten serial był już martwy w połowie 2 sezonu i aż dziwię się że przetrwał te 5 sezonów....Niech scifi i mgm pomyślą lepiej nad nowym serialem i zupełnie w nowym otoczeniu bo stargate się przejadło.

  Silver Phoenix
  Participant
  #61210

  Ech, jedyny serial z "nowych", który mam ochotę jeszcze oglądać i taki numer wycinają... Szkoda. Wielka szkoda.Trzeba będzie wrócić do czytania książek.

  I. Thorne
  Participant
  #61211

  Niestety, Stargate Universe będzie zrzyną z SG-1 tylko w innej galaktyce (ile razy można to przerabiać???). Oczywiście będzie dowódca nieuk, genialny naukowiec, obcy gadający po angielsku i ktoś czwarty do brzydża.A mogli tak pięknie rozwinąć akcję ujawniając program Stargate całemu światu. Potem ludzie zaczeliby kolonizować nowe światy i zaczełby się prawdziwe problemy.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram