Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Koniec Heroes?

Koniec Heroes?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5148

  To może być zła nowina dla fanów serialu "Heroes". Naprawdę zła nowina.

  Źródła związane z NBC poinformowały Airlock Alpha, że to, co niechciane, w końcu nadeszło: szefowie sieci poprosili producentów "Heroes" o doprowadzenie serii do końca, a według krążących plotek finał możemy zobaczyć już w maju.

  [more]- Jeśli chodzi o widownię, to z serialem niewiele się dzieje, a danie 'ostatniego rozdziału' jest czymś, co pozwoli stacji zakończyć go w sposób wystrzałowy. - powiedział informator, który prosi, by go nie ujawniać.

  NBC zaprzecza jednak, by takie rozmowy miały miejsce.

  - Nie było żadnych rozmów o tym, by miał to być ostatni sezon. - powiedział rzecznik sieci.

  Serial "Heroes" zaczynał jako wielki hit, jednak w sezonie 2008-09 spadł na pozycję piątą w rankingu seriali sieci, z przeciętną 4.7/7 punktów, czyli 29% mniej niż w poprzednim roku. W tym roku, po siedmiu odcinkach, "Heroes" osiągnął przeciętną punktację 3.6/5, co oznacza spadek o ponad 23% w porównaniu z zeszłym rokiem i 45% w porównaniu z drugim sezonem. To najniższy wynik w stacji NBC, gorszy od wyniku 3.7/6 przerwanego serialu "Trauma" oraz 4.4/7 "The Jay Leno Show."

  Więcej przeczytacie na AirlockAlpha.[/more]

  Infango
  Participant
  #80665

  lubię ten serial i szkoda że się skończy, ale jakoś było to do przewidzenia. zrobiło się strasznie nudno co jest dziwne biorąc pod uwagę fakt że mają taki ciekawy świat.

  Flashbones
  Participant
  #80667

  Ja obejrzałem dwa pierwsze sezony i zacząłem oglądać trzeci i jakoś mi się znudził, a teraz jest ponoć jeszcze gorszy, więc mogą kończyć.

  Breen
  Participant
  #80669

  Ja obejrzałem dwa pierwsze sezony i zacząłem oglądać trzeci i jakoś mi się znudził, a teraz jest ponoć jeszcze gorszy, więc mogą kończyć.

  Niestety muszę się z tobą zgodzić. Lubiłem ten serial, ale to co zrobiono w 3 sezonie to było pomieszanie z poplątaniem, a 4 to katastrofa, nuda i szmira. Widać, że scenarzystom zabrakło pomysłów na fabułę. Moim zdaniem serial powinien się skończyć już dawno temu. Żałuję natomiast, że nie ma kontynuacji Jericho czy Sary Connor..

  Anonymous
  Guest
  #80670

  No, fakt. Kupa straszna się zrobiła. Po ostatnim odcinku 3 sezonu już wiedziałem, że chyba nie będę oglądał dalej i się nie pomyliłem. Do tej pory nie mogę pilota do końca obejrzeć. A Kronik Sary Connor też nie mogę odżałować. Tam znowu zrobili zakończenie na siłę, bo było widać potencjał i to, że nie miało się chyba kończyć na drugim sezonie. No ale cóż, jest teraz nowy serial "V", więc może coś mi to wynagrodzi, chociaż pilot mnie nie powalił.

  Eviva
  Participant
  #80680

  Mnie się ten serial wogóle nie podobał, więc płakać nie bedę.

  Infango
  Participant
  #80681

  ostatni odcinek nowego sezonu to chyba desperacka próba uratowania tego serialu, mają chyba plan na przywrócenie aktorów z pierwszego sezonu ....

  Krusty
  Participant
  #80683

  Mnie się ten serial wogóle nie podobał, więc płakać nie bedę.

  Bo ty nie lubisz komiksów. 😉

  Eviva
  Participant
  #80684

  Bo ty nie lubisz komiksów. 😉

  Chopie, co Ty za herezje wygadujesz?! Ja nie lubię komiksów? Zbierałam "X-Men", "Spidermana", "Punishera", "Supermana", "Batmana"... a do tej pory wracam do "Asterixa" czy "Lucky Luke'a", nie wspominając już o polskich klasykach, typu "Kajko i Kokosz".

  #80688

  A ja dopiero to wszystko poznaję dzięki mojemu ojcu, który również zbierał komiksy jak miałam 2 lata.Moim faworytem i tak jest Batman. Chyba zawsze był.

  Eviva
  Participant
  #80690

  A ja dopiero to wszystko poznaję dzięki mojemu ojcu, który również zbierał komiksy jak miałam 2 lata.

  Moim faworytem i tak jest Batman. Chyba zawsze był.

  Ciekawe, ja też tak zaczynałam. Do tej pory mam słabość do Batmana, mimo że filmy o nim z reguły mi się nie podobały, a już ostatni zniesmaczył mnie do imentu.

  Anonymous
  Guest
  #80695

  Ech, ta młodzież. Ja zaczynałem o komiksów w Świecie Młodych. Batman pojawił się w mojej świadomości w okolicach podstawówki, ale nigdy mnie nie podniecał. Wolałem naszego swojskiego Kajko i Kokosza i Tytusa 🙂

  Barusz
  Participant
  #80696

  Ja jeszcze pamiętam jak premierowy odcinek Kajka i Kokosza ("Festiwal Czarownic") ukazywał się w częściach (tj. strona po stronie) w rzeczonym Świecie Młodych. Był tam też Lucky Luke.

  Eviva
  Participant
  #80697

  Pamiętam, pamiętam... Zbierałam "Świat Młodych" i zaczytywałam się tymi komiksami. Pamiętam, ze bardzo dawno drukowali tam komiks "Kuśmider i Filo", a później był jeszcze "Binio Bill" oraz "Jonka, Jonek i Kleks".

  Cross
  Keymaster
  #80702

  Czasami w Świecie Młodych dawkowano nieco zagranicznego komiksu SF: Yans, Luc Orient czy chłopiec z Gekko...

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram