Forum Trek.pl Newsy Star Trek Koncept arty ST XI już wkrótce w formie książkowej

Koncept arty ST XI już wkrótce w formie książkowej

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5157

  Już w przyszłym tygodniu na rynku amerykańskim zadebiutuje nowe, oczekiwane przez fanów wydawnictwo poświęcone Star Trekowi. Nie będzie to jednak komiks czy też nowa książka osadzona w realiach ST, a wydanie niewykorzystanych przez twórców Star Trek XI koncept artów. Będzie to wydanie albumowe, zaś do oryginalnych pomysłów twórców dodano komentarze oraz opisy porównujące szkice do zawartych w filmie scen.

  [more]Jednym ze szkiców, który wykorzystano do promocji książki, którą wyda Titan Books, jest przedstawienie egzotycznego bazaru na pustynnej planecie, na który w pierwszym pomyśle miał trafić James Kirk. Ostatecznie zamiast pustyni mieliśmy w filmie scenę na planecie o klimacie znacznie chłodniejszym. W ramach promocji książki zaprezentowano jeszcze dwa szkice właśnie z pierwotnie pustynnego świata. Wiadomo jednak, że w albumie zaprezentowane będą m.in szkice tatuaży Romulan, które wykorzystano później tworząc wizerunki załogi statku dowodzonego przez Nero. Znajdą się tam także bardzo ciekawe pierwsze pomysły na wygląd U.S.S. Kelvin oraz Narady - statku wspomnianego Nero. Książka ma 160 stron, wydanie będzie miało twardą oprawę, a do sprzedaży wejdzie 17 listopada i kosztować ma niecałe 30 dolarów. Tak prezentuje się jej okładka:

  Dołączona grafika

  Więcej na ten temat przeczytacie w serwisie io9.com.[/more]

  fluor
  Keymaster
  #80995

  A oto i konkurs, w którym można wygrać rzeczoną książkę. Napisali, że każdy może w nim wygrać, a czas jest tylko do 17 listopada.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram