Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kolejny ziemski ruch oporu

Kolejny ziemski ruch oporu

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • Cross
  Keymaster
  #6921

  W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu stacji SyFy, opowiadającego o partyzanckiej walce ludzi z opanowującymi Ziemię obcymi. Brzmi znajomo?

  LIBERTO
  Participant
  #106697

  to chyba będzie coś ciekwszego od fallen skies- czy jak to tam było. tu nie tylko ludzie walczą z najeźdźcą. poczekamy zobaczymy

  r_ADM
  Participant
  #106698

  Co z tego wyjdzie nie wiem, ale ekipa producencka wyglada bardzo obiecujaco.

  Flashbones
  Participant
  #106701

  Zapowiada się super, tylko szkoda ze będzie trzeba czekać aż do kwietnia 2013.

  swgs1994
  Participant
  #106705

  Ta najpewnij krzyżówka ludzi i obcych (ci biali) lub mutanci wyglądają jak żywo wyjęte syreny z gry Borderlands. Ale najpewniej pilot zostanie anulowany, a SyFy powie "sorry we don't have enough money" (przepraszamy nie mamy wystarczająco dużo pieniędzy).

  Diabeu
  Participant
  #106709

  Pomału zaczynam już rzygać kolejnymi serialami o tematyce inwazji obych na Ziemię, ale pewnie dam chociaż szansę pilotowi.

  Cross
  Keymaster
  #106710

  Właśnie w tym problem, że albo prequele, sequele i remake'i albo - "zobacz, TO się dobrze sprzedaje" i jazda - wyciskanie tematu jak cytryny. Tak było z wampirami, teraz jest tak z zombie i z atakami obcych. Szkoda, że nikt nie próbuje choć trochę oryginalniej pokombinować, a fajne pomysły (Virtuality, Defying Gravity, Firefly, Outcasts) upadają.

  LIBERTO
  Participant
  #106711

  sęk w tym że w większości wypadków "to już gdzieś było", wide "outcasts" to powtórka z "Ziemi 2". jdnak w tym przypadku było to ciekawe i dobrze podane "odrzewane danie" i bardzo żałuję że nie przetrwał ten serial. tak naprawdę nie da się zbyt wiele już w dzisiejszych czasach wykombinować, ważniejsze jest by było dobrze i ciekawie zrobione, a nie kolejna wariacja na ten sam temat łubu-dubu i hajda na wroga z pieśnią na ustach, tylko tylko za każdym razem aktorzy się zmieniają

  Cross
  Keymaster
  #106714

  Fakt, Outcasts można uznać za powtarzalny tematycznie, ale był zrobiony ciekawie. A dodatkowo, ja zawsze daję większe szanse Brytyjczykom niż Amerykanom.

  Flashbones
  Participant
  #106715

  Seriale brytyjskie sa bardzo dobre klika obejrzalem z obecnie emitowanych polecam Strike Back.

  Do ciekawych produkcji SyFy, które maja powstać w najbliżej przyszłości można zaliczyć jeszcze:

  Clandestine - serial kosmiczny o najemnikach podszywających się pod żołnierzy inter-galaktycznej floty.

  High Moon - w dalekiej przyszłości powstaje sojusz kilku krajów w celu eksploatacji księżyca, zostaje odkryta nieznana forma życia i wybucha wyścig rożnych krajów aby odkryć tajemnice potężnej mocy.

  Rewind - opowiada o oddziale żołnierzy i naukowców, którzy wykorzystują nie sprawdzona technologie i cofają się w czasie aby zapobiec potężnemu atakowi terrorystów.

  Jestem ciekaw co z tego będzie, interesuje mnie zwłaszcza ten pierwszy przydałby się w końcu serial kosmiczny, oby jeszcze miał w miarę wysoki poziom.

  Bartas
  Participant
  #106735

  To ostatnie mi przypomina pewien serial amerykański 🙂 misja w czasie chyba się nazywał 🙂

  Flashbones
  Participant
  #106737

  Tak masz racje Misja w czasie( Seven Days) kiedyś tam dawno temu był na polsacie, ale już tego za bardzo nie pamiętam, może kiedyś ponownie obejrzę 🙂

  Lo'Rel
  Participant
  #106745

  Szykuje się kolejny tandet show, obcy o sztucznej charakteryzacji a'la Lady Gaga i zachowaniu tak ludzkim jak to możliwe u ludzi. Temat nudny i wygląda na to, że podany w nudny i przeciętny sposób. Przyszłość serialu - cancel po połowie sezonu.

  Flashbones
  Participant
  #108616

  Pojawił się drugi zwiastun Defiance.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram