Kobali Adventure Zone

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • gordian76
  Participant
  #8023

  Dołączona grafika

  Kobali są atakowani. Jedynym, co stoi między nimi a całkowitą zagładą jest Sojusz Kwadrantu Alfa.

  Czy uratujesz ich i odkryjesz tajemnice ich świata?

   

  Tak zaczyna się zapowiedź nowej Adventure Zone w kwadrancie Delta przeznaczonej dla kapitanów na poziomie 54+. Eksplorację planety będziemy prowadzić w towarzystwie 2 BOFFów z możliwością tworzenia zespołów z innymi graczami bez utraty BOFFów z zespołu. Gra w strefie łączy zarówno elementy typowe dla misji drużynowych jak i fabularnych.

  [more]Istnieje kilka stref na planecie, które będziemy mogli odwiedzić. W mieście Kobali City mieszkańcy ewakuują się, a wojsko przygotowuje ostatnią linię obrony. Tereny podmiejskie o charakterze wiejskim zamieszkują Kobali, którzy postanowili żyć bliżej natury. Miejsce to stało się zaledwie osłoną przed napastnikami.

  Dołączona grafika

  W kierunku północnym leży obszar przemieniony w jeden wielki system okopów, gdzie najeźdźcy zbierają swe siły do nieustającego ataku na Kobali. Ich obecność frapuje Wywiad Gwiezdnej Floty - dlaczego najeźdźcy próbują zaatakować Kobali tą drogą, jeśli mogli by przeprowadzić naloty z powietrza?

   

  Na wschodzie leżą góry, miejsce w którym Kobali mogli ze spokojem wędrować i spać pod gwiazdami. Teraz nikt z nich nie odważy się tam zapuścić ze strachu przed tym, co się tam ukrywa. Wielu zwiadowców Kobali zostało wysłanych, aby zbadać co się tam dzieje, jednak żaden nie powrócił. Istnieją raporty wskazujące na to, iż najeźdźcy mają swoją bazę na szczycie gór.

  Dołączona grafika

  Odwiedzając planetę Kobali, będziemy mogli poznawać ich historię w trakcie kilku misji. Pomiędzy nimi będzie możliwość udziału w otwartych misjach dla wszystkich, których trudność będzie zależała od ilości graczy - będzie można ukończyć je w pojedynkę bądź też w drużynie. Aby je nieco "podkręcić", wprowadzona będzie "faza eskalacji" pojawiająca się w szczególnych warunkach (drużyna lub wysoce doświadczeni gracze solo) oferująca dodatkowe wyzwania (i więcej nagród), które też będą odpowiednio skalowane.

   

  Czyżby zanosiło się na coś podobnego do ground battlezone w Sferze Dysona?

   

  Źródło: Oficjalna strona STO[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram