Klingoni niegrywalni w STO!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Coen
  Participant
  #5070

  Jak informuje serwis gram.pl, w nadchodzącej trekowej grze MMO będzie można grać tylko po stronie Federacji. Aby móc zagrać Klingonem trzeba go będzie odblokować (!), podobnie jak kolejny typ statku czy urządzenia.

  Co więcej, granie po stronie Imperium będzie skupione głownie na serwisie PvP, a więc będzie pozbawioną jakiejkolwiek fabuły łapanką. Więcej informacji dostępne tutaj.

  [more]


  Od autora: Jeśli o mnie chodzi mogą się w takim razie pałować i nie maja co liczyć na zakup z mojej strony.[/more]

  fluor
  Keymaster
  #79320

  Coen, chyba odniosłeś mylne wrażenie. Cytuję fragment wywiadu na podstawie którego napisano newsa:

  Eurogamer: It sounds like Monster Play from Lord of the Rings Online, which unlocks at 10 and provides a 'nasty' faction for the good guys to fight in PvP - at the appropriate levels. Is that what you're doing?

  Craig Zinkievich: No, we'll be offering full-on character advancement: you will create a Klingon player, you will have his ship, he will level up. The content that they will be experiencing is a lot more focused on PvP - fighting the Federation, fighting House versus House within the Klingon empire. So it is a full-on character with advancement, with items, with bridge officers as well. So it's a lot more than the Monster Play.

  To że Klingoni będą bardziej nakierowani na rywalizację z innymi graczami - zarówno konkurencyjnymi rodami jak i Federantami, nie jest chyba wielkim zaskoczeniem. Nie można jednak z tego wysnuć wniosku, że Klingoni będą niegrywalni, jak to zasugerowałeś w tytule posta. Moim zdaniem za wcześnie jeszcze na zbyt radykalne oceny, sami gracze mogą sprawić (niezależnie od mechaniki), że granie Klingonami będzie ciekawe.

  W dalszej części wspominana jest możliwość dodania kolejnych grywalnych frakcji, takich jak Romulanie czy Kardasjanie.

  Infango
  Participant
  #79326

  Ja czekam aż ogłoszą że Borg będzie aktywną rasą, i zapowiada się pierwszy mmo który będzie warty pogrania.

  Flashbones
  Participant
  #79332

  Także mam nadzieje, że Borg będzie aktywną rasą, zgrałbym także z miłą chęcią Klingonami.

  Kwiat_W
  Participant
  #79471

  Co za bzdury. Klingonów będzie trzeba odblokować, ponieważ w grze istnieje tylko jeden tutorial i rozgrywany jest po stronie federacji. Nie zrobili tutoriala po stronie klingonów bo uznali to za stratę czasu - robić drugi raz to samo, skoro większość graczy i tak będzie tutorial pomijała (bo planowane jest danie takiej możliwości, choć niekoniecznie przy tworzeniu pierwszej postaci). A że rozgrywka klingonami ma być bardziej skupiona na pvp jest oczywiste, w końcu to rasa wojowników, skoro są w stanie wojny z federacją to gdzie mają być jeśli nie na linii frontu?

  Coen
  Participant
  #79492

  Jak to gdzie - w PvC czyli jedynym gdzie masz chodź cień fabuły.

  Coen
  Participant
  #79506

  http://pc.ign.com/dor/objects/14270158/sta...deo_101409.html najnowszy trailer sugeruje dokładnie to - pvp, bez żadnej fabuły innej niż "my ich niszczyć bo my to my a oni to oni"

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram