Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kinowy zwiastun Buntu małp

Kinowy zwiastun Buntu małp

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6292

  Pojawił się nowy zwiastun filmu Rise of the Planet of the Apes. Filmik ma ponad dwie minuty i już dość dokładnie pokazuje, co nas czeka na seansie w kinie. Premiera za dwa miesiące.

  Barusz
  Participant
  #98749

  Niespecjalnie widzę dlaczego małpy dokonały skoku ewolucyjnego pozwalającego im podjąć decyzję o buncie (w oryginalnym filmie były niewolnikami ludzi, przebywały z nimi w miastach, domach itd. i zwyczajnie podpatrzyły ludzkie życie i to był powód).

  Romek 63
  Participant
  #98750

  Zdjęcia wyglądają na atrakcyjne więc może będzie na co popatrzeć. Zobaczymy jak tam scenariusz...Tu wygląda na to że chyba zastosowano jakiś zabieg pobudzający bardzo szybki rozwój inteligencji ? Mało realne ale zobaczymy jak to uzasadnią 😀

  Barusz
  Participant
  #98751

  Tak, ale u jednej małpy. W oryginale też tylko jedna była mądra od początku i stała się przywódcą buntu (a imię jego, niespodzanka, Caesar ;]), dlatego, że był dzieckiem pary gadających, rozwniętych małp, które w Dwójce cofnęły się w czasie.

  Match
  Participant
  #98753

  Film jak film - przynajmniej będzie powód żeby sobie przypomnieć oryginalną serię.Barusz - o ile pamiętam małpy przeniosły się w III części, druga to ta z mutantami i głowicą jądrową.

  Barusz
  Participant
  #98754

  ...której oddawali boską cześć ;] Najgorszy z filmów 😉 Ale mi się wydaje, że właśnie pod koniec dwójki był ten moment przeniesienia się w czasie.

  Match
  Participant
  #98755

  Faktycznie, całkiem możliwe - naprawdę muszę sobie te filmy odświeżyć.

  Jamjumetley
  Participant
  #98756

  Przyczyny wzrostu inteligencji u małp są w trailerze pokazane. Najpierw zastosowano Cure na Cezarze. Ten wydostał się z klatki i zaaplikował lek pozostałym naczelnym (scena z "granatami dymnymi" w zwiastunie).

  Mi się dwójka nawet podobała. Wątek post-apokaliptyczny z czczeniem atomówki wykorzystano też w Fallout 3. Co do zakończenia - o ile pamiętam małpy wpakowały się na pokład statku kosmicznego i tu chyba był koniec. W kolejnej części wyłowiono pojazd z morza u wybrzeży USA.

  Lo'Rel
  Participant
  #98757

  O ile mnie też pamięć nie myli, to właśnie tak było, że małpy uciekają do rakiety i tyle. Mnie tam dwójka tez się podobała, trochę groteskowa, ale z klimatem. Co do tego tutaj, kolejna przygodówka, którą pochłonie niepamięć. Co tu może być warte zapamiętania? Owszem, efekty ładne, ale dziś każdy film z dobrym budżetem ma ładne efekty. Co do fabuły, nie musi być przesadnie głęboka, byle by miała sens.

  Match
  Participant
  #98838

  Widziałem dzisiaj w kinie kolejny trailer - powodem wzrostu inteligencji jest jakiś cudowny lek testowany na małpach właśnie.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram