Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kilka tajemnic Warehouse 13

Kilka tajemnic Warehouse 13

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • BeneGesserit
  Participant
  #4772

  Jak podaje SCI FI Wire scenarzyści nowego serialu SyFy, Warehouse 13, nieprzypadkowo wybrali do tytułu numer 13. Ma się on bezpośrednio wiązać z zagadkowym budynkiem mieszczącym przedmioty o nadprzyrodzonych właściwościach, zgromadzone przez tajną agencję rządową.

  [more]Uwaga! Możliwe spoilery

  David Simkins wyjawił reporterom, że właśnie ukończono dokument śledzący chronologię kolejnych magazynów. Wg mitologii serialu pierwszy magazyn założony został przez Aleksandra Wielkiego w celu zachowania artefaktów zdobytych podczas wojen. Kolejne poprzez wieki przenoszone były z cesarstwa do cesarstwa, powstając w tym państwie, które mogło go najlepiej chronić. I tak magazyn znalazł się w Imperium Rzymskim, Hunów, Bizantyjskim, Rosyjskim i Brytyjskim, aż w końcu dotarł do Stanów Zjednoczonych. Magazyny były pod kontrolą zarządu, ciągle zmieniającego się Sądu Najwyższego, zwanego Regentami. Decydowali oni o tym, kiedy i gdzie należy przenieść magazyn.

  Producent wykonawczy Jack Kenny zapowiada, iż w serialu wystąpi Joe Flanigan (Stargate Atlantis) oraz James Naughton (Ally McBeal). W potrójnym odcinku pojawi się także Roger Rees (The Prestige), jako były partner opiekuna magazynu Artie`go. Nie zabraknie również gości z Battlestar Galactic - Michael Hogan oraz Tricia Helfer, która zagra agentkę FBI.

  Więcej na stronie SCI FI Wire.[/more]

  Zuza
  Participant
  #75183

  To ten magzyn z ostatniego Indiany Jonesa? 😉

  Jamjumetley
  Participant
  #75185

  W Indym było Area 51 🙂

  Zuza
  Participant
  #75186

  Jedno drugiego póki co nie wyklucza :>

  Coen
  Participant
  #75191

  To nie ten sam:)

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram