Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Kiedy Iron Man 2?

Kiedy Iron Man 2?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3883

  Wedle słów aktora Terrence'a Howarda produkcja drugiej części Iron Mana rozpocznie się najprawdopodobniej w marcu 2009 roku. Jednak reżyser Jon Favreau wypowiedział się na forum dyskusyjnym swojej strony, że termin premiery, jakie pojawia się w plotkach tj. kwiecień 2009, jest nierealny.

  [more]

  Jak twierdzi reżyser nikt z nim, ani z Robertem Downey Jr. nie rozmawiał na temat tego czy mają czas na realizację filmu. Poza tym nie istnieje zarys scenariusza, nie zatrudniono nawet scenarzystów.

  Favreau chciałby, żeby kolejne części pojawiały się co 3 lata, tak jak to było w wypadku serii X-men czy nowego Batmana. Jego zdaniem filmy tego gatunku wymagają znacznych przemyśleń i przygotowań. Mogą jednak pojawić się naciski na reżysera ze strony Marvela, który nie ma w planach na 2009 rok żadnego filmu na podstawie swoich komiksów. Favreau nie chciałby jednak rozczarować fanów niedopracowaną, z powodu braku czasu, produkcją.

  Źródło[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram