Khitomer Accord

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5515

  Dołączona grafika

  Już od dziś możemy spróbować swoich sił w najnowszym, trzecim już epizodzie Special Task Force zatytułowanym Khitomer Accord. W tym specjalnym, wymagającym współpracy i zgrania całej drużyny zadaniu poznamy wyjaśnienie wydarzeń z samego początku gry - inwazji Borg w systemie Vega. W wydarzeniach tych uczestniczył każdy początkujący dowódca - tak zaczyna się historia i przygoda w Star Trek Online.

  [more]Łatwo można było zauważyć, że Borg w systemie Vega był niezorganizowany, pozbawiony największej przewagi - zdolności adaptacyjnych oraz już w momencie przybycia do Vegi znacznie osłabiony, a statki poważnie uszkodzone. Wydawało się, że ktoś wcześniej zaatakował Borg, bo gdyby flota uderzeniowa była w pełni sprawna, sprawy mogłyby potoczyć się inaczej.

  Wykrycie znacznych ilości cząstek chronometrycznych w systemie Vega wzbudziło kolejne pytania. Ostatni raz, kiedy wykryto podobny fenomen, Borg otworzył tunel temporalny i próbował zmienić historię Ziemi. Dlatego grupa dowódców zostaje wysłana do systemu Vega, by odkryć zamiary Borg, zneutralizować anomalie czasowe i zapobiec ewentualnym zmianom historii.

  Poniżej kilka krótkich informacji na temat STF: Khitomer Accord:

  • Zaawansowana strategia - by przetrwać to wyzwanie, musisz podejmować trudne i skuteczne decyzje taktyczne
  • Zasymilowane niebezpieczeństwo - stocz bitwę, w której zmierzysz się ze znanym, choć zasymilowanym okrętem.
  • Tam i z powrotem - nawiązania do Twoich poprzednich sukcesów.
  • Misję można wykonać raz dziennie
  • Do zdobycia fioletowe (bardzo rzadkie - very rare) przedmioty Mark X - lepsze niż te, które można kupić za odznaki eksploracji czy PvP
  • Ukryty bonus - możliwość zdobycia oficera Borg nie będącego inżynierem

  PS. Nazwa tego epizodu jest dość przewrotna. Khitomer Accords czyli Traktat z Khitomer to traktat pokojowy z 2293 roku, na mocy którego na ponad 100 lat zapanował pokój między Federacją a Imperium Klingońskim. Klingoni kilkukrotnie wycofywali się z paktu, by ostatni raz zerwać go w 2399 roku. Z kolei okręt, któremu pomocy udziela gracz w misjach treningowych w systemie Vega, nazywa się... USS Khitomer, a ten STF nawiązuje właśnie do tego okrętu i wydarzeń z treningu.

  Źródło: Star Trek Online[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram