Forum Trek.pl Newsy Star Trek Kapitan Jean-Luc Picard nagrodzony za role w klasycznym "Hamlecie"

Kapitan Jean-Luc Picard nagrodzony za role w klasycznym "Hamlecie"

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4367

  Patrick Stewart, aktor teatru klasycznego, który być może najlepiej jest znany z roli kapitana Jean-Luca Picarda w Star Trek: Next Generation, odebrał nagrodę imienia Lawrence'a Oliviera na 33. dorocznej gali ich wręczania. Został uznany za najlepszego niepierwszoplanowego aktora za rolę Claudiusa w przedstawieniu Hamlet teatru Royal Shakespeare Company.

  [more]

  Dołączona grafika

  Stewart (na zdjęciu z córka, Sophie), który już dwukrotnie odbierał nagrodę Oliviera, był obecny na sobotniej ceremonii w Londynie. Kolega ze sceny i aktor z serialu Doctor Who, David Tennant, który grał duńskiego księcia, nie dostał wielu głosów z powodu zbyt małej liczby występów - kontuzja pleców zmusiła go w zeszłym roku do opuszczenia wielu przedstawień na West End. Gdyby nie to, nagroda byłaby jego; a tak zamiast do niego powędrowała do rąk Sir Dereka Jacobi za jego rolę Malvolio w sztuce Twelfth Night, przedstawieniu teatru Wyndham Theatre, popularnej wśród krytyków.

  Źródło: TheLastPost[/more]

  Flashbones
  Participant
  #69348

  Mój ulubiony kapitan w treku !!!! 🙂 Sisko i Kirk też są super !!!, a Spock najlepszy

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram